ورزشی

بچه‌ها «باید» فینال را از پرسپولیس ببرند/ گذر زمان روحیه‌ام را بهتر کرد

مهدی‌پور: بچه‌ها «باید» فینال را از پرسپولیس ببرند/ گذر زمان روحیه‌ام را بهتر کرد

هافبک آبی پوشان در خصوص برد استقلال مقابل نساجی و عدم حضور خود در فینال به صحبت پرداخت.

مهدی مهدی‌ پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری سرگرمی برای همه، در خصوص بازی استقلال مقابل نساجی گفت: سعی کردم نمایش خوبی در بازی مقابل نساجی داشته باشم اما شب‌هایی بوده که بهتر از این هم در زمین ظاهر شدم. خدا را شکر شرایطم به طور کلی بهتر شده. مقابل نساجی یکی از آن روزهای خوب را سپری کردم.

وی در خصوص بهبود وضعیت خود در جمع آبی‌پوشان اظهار داشت: در بازی مقابل مس رفسنجان از خودم راضی بودم و مقابل تراکتور هم به نظرم نمایش خوبی داشتم. در بازی مقابل نساجی هم تمام تلاشم را انجام دادم. پس از پایان مصدومیتم شرایط خیلی بهتر شده است. مصدومیتم طولانی بود اما حالا خوشحالم که توانستم به تیم کمک کنم.

هافبک استقلال در خصوص غیبت خود در فینال جام حذفی گفت: در فینال نیستم اما امیدوارم بچه‌های تیم جام را برای هواداران به ارمغان بیاورند. قطعا باید بازیکنان جام را کسب کنند. قطعا. بدون حضور من هم باید بدون هیچ شکی جام کسب شود.

وی در مورد شرایط روحی خود عنوان کرد: در ابتدای فصل به دلیل خط خوردن از لیست تیم ملی اندکی روحیه خوبی نداشتم اما زندگی است. گذر زمان خیلی از چیزها را درست می‌کند و من هم بهتر شدم. حضور در جام ملت‌ها؟ صد در صد به ان فکر می‌کنم.

مهدی‌پور در پایان در خصوص ماندن خود در استقلال گفت: در ابتدای فصل ۲ ساله تمدید کردم هنوز یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف