حوادث

برخورد مرگبار پراید با تیر برق در بزرگراه شهید بابایی

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد مرگبار سواری پراید با تیر برق در بزرگراه شهید بابایی خبر داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت در گفت‌وگو با سرگرمی برای همه، در تشریح جزئیات این حادثه گفت:‌ حوالی ساعت ۱۴:۳۰ ظهر امروز یک دستگاه سواری پراید در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی در حال حرکت بود که در محدوده شهرک امام خمینی (ره) ناگهان از مسیر خود منحرف شده و با یک تیر برق برخورد کرد.

وی با بیان اینکه شدت برخورد به حدی بود که تیر برق سقوط کرده و بر روی یک دستگاه سواری تیبا که در حاشیه مسیر درحال تردد بود، افتاد، گفت:‌ درپی این حادثه عوامل راهنمایی و رانندگی و همچنین امدادگران در محل حاضر شده و اقدامات لازم در این خصوص انجام شد. متاسفانه در جریان این تصادف راننده پراید در دم فوت کرد و راننده سواری تیبا که تیربرق بر روی خودریش سقوط کرده بود نیز به دلیل مصدومیت از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: کارشناسان اداره تصادفات پلیس راهور پس از انجام بررسی‌های تخصصی و کارشناسی متوجه شدند که ناتوانی راننده سواری پراید در کنترل وسیله نقلیه که از سرعت بالای آن ناشی شده بود، سبب وقوع این حادثه شده است.

جوانبخت با اشاره به این حادثه از رانندگان خواست که در حین رانندگی حتما با سرعت مجاز و حتی با سرعت مطمئته رانندگی کرده و دقت کافی نیز به مسیر مقابل داشته باشند.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیز درباره این حادثه به سرگرمی برای همه گفت: درپی اعلام وقوع این حادثه به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۲۶ را به محل حادثه اعزام کرد که با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد راننده ۲۲ ساله سواری پراید در دم جان خود را از دست داده است.

وی ادامه داد: در ادامه نیز عوامل آتش‌نشانی اقدام به ایمن‌سازی محل و دو خودرو کرده و پس از بازگشایی مسیر در ساعت ۱۶:۳۲ به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. محل حادثه نیز برای بررسی علت وقوع آن به عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تحویل داده شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.