بین الملل

بدون تردید، مسیر سیاست خارجی ایران همچنان با قوت و تحت ارشادات رهبری ادامه خواهد یافت

شورای راهبردی روابط خارجی در پیامی با اشاره به این‌که رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان در توسعه روابط کشورمان با همسایگان، تحولات قابل تحسینی را رقم زدند،‌تاکید کرد: بدون تردید، مسیر سیاست خارجی ایران همچنان با قوت و قدرت، تحت ارشادات مقام معظم رهبری ادامه خواهد یافت.  

به گزارش سرگرمی برای همه، متن پیام شورای راهبردی روابط خارجی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا االله علیه  فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

ملت انقلابی، عزیز و صبور ایران خدمتگزاران صدیق دیگری را از دست دادند. آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حضور فعال در میادین سیاست خارجی آنچه در توان داشتند در جهت تحقق منافع ملی جمهوری اسلامی ایران انجام دادند و در مقابله با تحریم‌های ظالمانه بیگانگان علیه کشورمان، عضویت در ائتلاف‌ها و سازمان‌های بین‌المللی چون شانگهای و بریکس، همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، حمایت از محور مقاومت و مردم قهرمان فلسطین و همچنین توسعه روابط کشورمان با همسایگان، تحولات قابل تحسینی را رقم زدند. 

تحرک جناب آقای رئیسی در حضور منظم در اقصی نقاط کشور و در رسیدگی به مشکلات مردم، زبانزد همگان بود و خاطرات خوبی را در اذهان ملت عزیزمان برجای گذاشت. آنها نقش خود را در ارتقای موقعیت ایران عزیز ایفا کردند و به خدای خود پیوستند اما بدون تردید، مسیر سیاست خارجی ایران همچنان با قوت و قدرت، تحت ارشادات مقام معظم رهبری ادامه خواهد یافت.  

از درگاه خداوند متعال علو درجات شهدای این حادثه را مسئلت دارد و به خانواده های محترم ایشان تسلیت گفته، آرزوی صبر جمیل برای ملت عزیر ایران و بازماندگان شهدای عزیز را دارد.  

شورای راهبردی روابط خارجی

۳۱/۲/۱۴۰۳

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.