ورزشی

بازی‌های آسیایی هانگژو/ هاشمی:نقره ژیمناستیک نشان داد در تصمیم‌مان اشتباه نکردیم

 بازی‌های آسیایی هانگژو/ هاشمی:نقره ژیمناستیک نشان داد در تصمیم‌مان اشتباه نکردیم

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کسب مدال نقره در رشته ژیمناستیک بعد از 70 سال از آغاز بازی‌های آسیایی، یک مدال باارزش و تاریخ‌ساز برای این رشته المپیکی و حتی ورزش کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی سرگرمی برای همه، سید مناف هاشمی سرپرست کاروان اعزامی به این بازی‌ها تصریح کرد: یا توجه به امکانات و شرایطی که ژیمناستیک طی یکی، دو سال اخیر داشت و برخی مسائل پیش آمده در آن، مانع نشد که کمیته ملی المپیک آن را فراموش کند و تا آخرین لحظات پیگیر مسائل این تیم بودیم، لذا با جسارتی که کمیته در اعزام این تیم به بازی‌های آسیایی نشان داد کسب این مدال باارزش نشان می‌دهد در تصمیم خود اشتباه نکردیم.

وی گفت: کسب نشان نقره ژیمناستیک را به آقای مهدی الفتی، خانواده ژیمناستیک و ملت بزرگ ایران تبریک عرض می‌کنم چرا که این موفقیت نشان می‌دهد اگر امکانات این رشته را افزایش داده و به روز کنیم و از برخی حواشی دوری گزینیم، بدون تردید ژیمناستیک هم می‌تواند به عنوان یک رشته مدال‌آور کنار دیگر رشته های ورزشی خودنمایی کند.

هاشمی خاطرنشان کرد: کسب نشان نقره سرآغازی برای توجه هرچه بیشتر به این رشته المپیکی است و قطعا از این پس نگاه‌های مسئولان و مردم نسبت به این رشته تغییر خواهد کرد و امیدواریم با همدلی و همزبانی، شاهد ادامه موفقیت‌های آن در دیگر رقابت‌های پیش رو باشیم.

انتهای پیام/ 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.