ورزشی

اولین گل اروپایی فصل مهدی طارمی و پیروزی پورتو هفته اول لیگ قهرمانان

اولین گل اروپایی فصل مهدی طارمی و پیروزی پورتو هفته اول لیگ قهرمانان

تیم پورتو با درخشش ستاره ایرانی‌اش به پیروزی رسید.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه، در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا دو تیم فوتبال شاختار و پورتو به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر ۱ پورتو همراه بود. وندرسون گالنو در دقایق ۸ و ۱۵ و مهدی طارمی در دقیقه ۲۹ برای پورتو گلزنی کردند تا این تیم پیروزی میدان شود. تک گل شاختار توسط کسلی به ثبت رسید.

در دیگر دیدارهای برگزار شده، فاینورد با نتیجه ۲ بر صفر سلتیک را شکست داد. هم‌چنین لاتزیو در جریان هفته اول لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اتلتیکومادرید رفت که این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

پابلو باریوس در دقیقه ۲۹ برای اتلتیکومادرید گلزنی کرد. ایوان پراودلی در دقیقه ۹۵ تگ گل لاتزیو را به ثبت رساند تا این تیم شکست را با تساوی عوض کند.

پاری سن ژرمن و دورتموند دیگر دیدار مهم این هفته از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بود. پاری سن ژرمن موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریفش به پیروزی برسد. کیلیان ام‌باپه در دقیقه ۴۹ از روی نقطه پنالتی و اشرف حکیمی در دقیقه ۵۸ برای پاری سن ژرمن گلزنی کردند تا این تیم پیروز میدان شود.

نتایج دیگر بازی‌های هفته اول لیگ قهرمانان اروپا:

منچسترسیتی ۳ -۱ ستاره سرخ بلگراد

بارسلونا ۵- ۰ آنتورپ

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.