عمومی

انبارلویی: دولت را کمک کنیم

این فعال سیاسی اصولگرا در این پست نوشت: مردم می گویند باید به این سعید کمک کرد تا مشکلات روزمره اش را حل کند. «بنابراین مردم اجازه نخواهند داد بدهکارانی که پاسخگوی مشکلات دیروز بودند در کسوت طلبکاران امروز ظاهر شوند.

به گزارش سرگرمی برای همه، محمدکاظم انبارلو در پستی در روزنامه رسالت وی نوشت: گفتمانی مبتنی بر «عدالت» یا «بهروزی» در کشور در حال شکل گیری است. پیام محوری این گفتمان این است که «ما باید به این دولت برای اصلاح اقتصادی و عدالت کمک کنیم».

راهبرد دشمنان اسلام و نظام این بود که به موازات اصلاحات اقتصادی دولت اصلی، «معترضین» را به «اپوزیسیون» و «اپوزیسیون» را به «مخالف» نظام تبدیل کنند. اما با روشنگری های رئیس جمهور و همکارانش در قدرت و نخبگان جامعه، همه پیش بینی های حریف به حقیقت پیوست. از همان ساعات اولیه پرداخت معیشت 75 میلیون ایرانی، از مقاومت آنها در برابر افزایش قیمت کالاها رضایت نسبی وجود داشت.

گزارش ها از سراسر کشور نشان می دهد که حتی تجمعات و اعتراضات به یک درصد هم نرسیده است.

کل اصلاحات اقتصادی دولت برای اصلاح چهار کالای اصلی، دادن یارانه از مبدأ به مقصد، چیزی نبود که ضدانقلاب از آب پاک دولت برای آن در و تابلو بسازد. تصمیم گیری – دروغ گویی، تهمت، تحریف، اضطراب و تقلب.

دشمن فکر می کرد که تعداد زیادی از مردم می توانند به اردوگاه خیابانی امیدوار باشند، اما جمعیت آنقدر زیاد نبود که برای یک «شورش داغ» آماده شود. ندای «منافقین» و «سلطان» و یارانشان در داخل «خیمه ناآرامی» بی پاسخ ماند و هر چه فریاد می زدند کمتر دریافت می کردند.

سرعت عمل دولت در این موضوع به ویژه در زمینه روشنایی موجب غافلگیری دشمن و ایجاد آرامش نسبی در بازار شد.

رسانه های دشمن در برابر تصمیم دولت، بصیرت افکار عمومی را مخفی کرده و آن را تضعیف کرده اند. حریف نتوانست ویروس «احساس بدبختی» را زیر پوست افکار عمومی تزریق کند. اصلاحات اقتصادی اکنون با عزم ملی و تقسیم کار مشخص در حال انجام است.

عده ای در داخل متأسفانه گلوی خود را به دشمن کرایه دادند. کسانی که در سه قیام 78، 88 و 98 نقش داشتند، هر چه بیشتر تلاش کردند، کمتر به نتیجه رسیدند. تماس های آنها از داخل و خارج پاسخ داده نمی شد. مردم مرز منافع ملی و منافع خود و توطئه های بیگانگان را شناختند، نگذاشتند دشمن در محاسبات خود خللی ایجاد کند.

مردم فهمیدند که دولت و مجلس بر تأمین سلامت «جان» و «نان» مردم تمرکز دارند. رهبر اجازه نمی دهد سفره مردمی که در دولت قبل به امید آشتی با کدخدا کوچک شده بود، کوچک شود.

مردم در جنگ، بینی دشمن را مالیدند، نشان دادند که مشکلات کشور را می شناسند، راه حل غلبه بر آنها را می دانند و دولت اصلی راه برون رفت از این مشکلات را به خوبی درک کرده است.

تحقیقات علمی نشان می دهد که ایرانیان 180 برابر بیشتر از میانگین 260 شبکه تلویزیونی فارسی زبانی که ارتش رسانه های غربی علیه انقلاب اسلامی ما پخش می کنند، در معرض اخبار جعلی، شایعات و اخبار ناامید کننده قرار دارند. واکنش مردم به اصلاحات اقتصادی دولت نشان داد که مردم از این سد دروغ و شایعه عبور کرده اند.

این بررسی نشان می دهد که شکاف بین دولت و ملت روز به روز کمتر می شود.

دولت باید تلاش خود را بر تثبیت بازار آزاد متمرکز کند. جلوی سودجویان و مستاجرانی که می خواهند از «پنجره» وارد شوند را بگیرید چون از «در» بیرون آمده اند.

کشف انبارهای انباشته در شهرهای دیگر تهران طی چند روز گذشته، مسدود شدن 9221 حساب ارزی کسانی که می خواهند بازار ارز را ملتهب کنند. دستگیری این دو فرانسوی که قصد سازماندهی اغتشاشات و ارتباط با کانال های ارتباطی داخلی را داشتند، نشان داد که دستگاه های اطلاعاتی، انتظامی و نظارتی فعال شده اند. آنها اجازه نمی دهند سیستم های تصمیم گیری اصلاحات اقتصادی مختل شود.

مردم می گویند باید به این «سعید» کمک کرد تا مشکلات روزمره را حل کند. «بنابراین مردم اجازه نخواهند داد بدهکارانی که پاسخگوی مشکلات دیروز بودند در کسوت طلبکاران امروز ظاهر شوند.

انتهای پیام: