استان ها

اختتامیه اولین جشنواره بازی‌های بومی محلی دانشجویان بین‌المللی در ایران

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه از آذربایجان غربی ، در اختتامیه اولین جشنواره بازی‌های بومی محلی دانشجویان بین‌المللی در ایران، کاپ‌های قهرمانی به تیم‌های برتر در این دوره از جشنواره اهدا شد.

در بخش خواهران، کاپ‌ قهرمانی به ترتیب به تیم‌های دانشگاه الزهرای ‌تهران، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه آزاد تهران جنوب اهدا شد.

در بخش برادران، کاپ قهرمانی به ترتیب به تیم‌های دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، دانشگاه ارومیه و دانشگاه آزاد تهران جنوب رسید.

تیم دانشگاه خلیج فارس بوشهر هم کاپ اخلاق را از آن خود کرد.

جشنواره بازی‌های بومی محلی دانشجویان بین‌المللی در ایران به کار خود پایان داد

photo_2023-09-21_07-55-29

اولین جشنواره بازی‌های بومی محلی دانشجویان بین‌المللی در ایران، با معرفی برترین‌های رشته‌های انفرادی و تیمی به کار خود پایان داد.

اولین‌ جشنواره بازی‌های بومی محلی دانشجویان بین‌المللی ارومیه که از ۲۸ شهریورماه به میزبانی دانشگاه ارومیه آغاز شده‌بود، پس از دو روز با معرفی برترین‌های رشته‌های انفرادی و تیمی به کار خود پایان داد.

سلمان فرضعلی‌پور، دبیرکل اولین جشنواره بازی های بومی محلی دانشجویان بین‌المللی ایران پنجشنبه ۳۰ شهریورماه در آیین اختتامیه این جشنواره گفت: این جشنواره در ۵ رشته برگزار شد که دو رشته لی لی مرحله‌ای و هفت سنگ مهارتی انفرادی و سه رشته دال پلان، چوب کشی و الختر بصورت تیمی بود.

وی گفت: این بازی‌ها که بصورت همزمان در دو بخش دختران و پسران برگزار شد، بسیار پرشور و هیجان برگزار شد.

فرضعلی‌پور با بیان اینکه ۴۱۶ نفر از دانشجویان، سرپرستان و عوامل اجرایی از ۱۳ کشور و ملیت در این جشنواره حضور داشتند، افزود: بازی‌های حساس و جذابی ارائه شده و امید است در سال‌های آینده نیز با دانشجویان بیشتر و بازی‌های مهیج‌تری شاهد برگزاری این جشنواره در ارومیه باشیم.

انتهای پیام