استان ها

ابهاماتی در مورد میزبانی تیمهای عربستانی است

ساکت: ابهاماتی در مورد میزبانی تیمهای عربستانی است

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در خصوص وضعیت چمن نقش جهان گفت: از یک ماه قبل بازسازی و ترمیم چمن توسط کارشناسان خبره آغاز شده و به دلیل نوع کشت در ۶ سال قبل لایه‌های زیرین اشکالاتی دارد که گروه کارشناسی در حال اصلاحاتی در زیرساخت هستند.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه از اصفهان، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در گفت‌و‌گو با مجله فوتبال در سرگرمی برای همه اظهار داشت: مسابقات آسیایی یک ظرفیت و فضای متفاوتی دارد، تیم‌ها آسیایی به خوبی خود را از لحاظ زیرساخت و حمایت دولت‌ها تجهیز می‌کنند و باید حمایت از سوی وزارت ورزش انجام شود.

وی ادامه داد: مسابقات در تاریخ نزدیکی آغاز خواهد شد اما ابهاماتی در خصوص بازی با تیم‌های عربستانی مطرح شده است، رأی قبلی در AFC باید تجدیدنظر شود که هنوز نیفتاده است و انتظار داریم امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال موضوع را پیگیری کند تا امکان میزبانی فراهم شود.

ساکت در خصوص امکان حضور VAR در نقش‌جهان گفت: حدود ۲ سال قبل فیبر نوری در کل ورزشگاه تجهیز شده است و به صورت آزمایشی یک شرکت دانش‌بنیان داخلی به صورت غیررسمی تست انجام دادند؛ VAR می‌تواند سبب پیشرفت فوتبال در کشورمان شود البته از الزامات ای اف سی است و امکان ورود به صورت اجاره‌ای فراهم شده و امیدواریم باشگاه‌های ایرانی در آسیا از این امکان استفاده کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در خصوص وضعیت چمن نقش‌جهان نیز بیان داشت: از یک ماه قبل بازسازی و ترمیم چمن توسط کارشناسان خبره آغاز شده است و به دلیل نوع کشت در ۶ سال قبل لایه‌های زیرین اشکالاتی دارد، گروه کارشناسی در حال اصلاحاتی در زیرساخت هستند.

وی در پایان تصریح کرد: وضعیت چمن بهبود پیدا کرده و برای بازی‌های آینده شرایط مطلوب‌تری خواهیم داشت، پایان امسال باید چمن ورزشگاه نقش‌جهان عوض شود زیرا ۶ سال قبل کشت شده و باید با شرایط جدید برای مسابقات سال آینده آماده کند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف