ورزشی

چرا مس- آلومینیم بدون تماشاگر شد؟

رئیس هیأت فوتبال استان کرمان درباره دلیل عدم حضور تماشاگران در بازی مس رفسنجان و آلومینیم توضیح داد.

مهدی جهانشاهی در حاشیه دیدار مس رفسنجان و آلومینیم اراک در گفت‌وگو با سرگرمی برای همه اظهار کرد: طبق مصوبه‌ای که در مراجع ذیربط امضا شده بود با توجه به اینکه استادیوم شماره دو محل تمرینی باشگاه مس رفسنجان بود و از نظر ایمنی و امنیت تماشاگران با مشکل روبروست این در حالی است که قرار بود سال گذشته استادیوم شماره یک شهدای مس رفسنجان مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

وی افزود: سال گذشته به هر نحو مسابقات برگزار شد اما امسال دو بازی داخل خانه فرصت داشتند که ورزشگاه شماره یک را برسانند. نواقص چمن این مجموعه هم برطرف شده و طبق اعلام قبلی هم قرار نبود مسابقه امروز در ورزشگاه شماره دو شهدای مس برگزار شود اما تا 48 ساعت قبل از مسابقه، مقامات محلی و استانی پذیرفتند که این مسابقه در این مجموعه برگزار شود اما بدون حضور تماشاگر.

رئیس هیأت فوتبال استان کرمان در خصوص این‌که آیا مسابقه مس رفسنجان و استقلال هم در همین ورزشگاه شماره دو برگزار می‌شود یا ورزشگاه شماره یک به این مسابقه می‌رسد، گفت: این‌که ورزشگاه شرایط حضور تماشاگران را دارد در دست شورایی است که در استان تشکیل می‌شود و مقامات مسئول ذیربط اظهارنظر می‌کنند و هیات‌های فوتبال و سازمان لیگ در این زمینه دخالتی ندارند. ما منتظر اعلام نظر مقامات مسئول هستیم که بازی کجا برگزار می‌شود اما صحبتی که باشگاه مس رفسنجان و مقامات شهرستان انجام دادند این‌که قول دادند برای بازی استقلال ورزشگاه شماره یک را برسانند.

جهانشاهی افزود: یکی از دغدغه‌های ما در هیات فوتبال عدم حضور بانوان است که در رفسنجان این اتفاق رخ نداده و ما وظیفه داریم که مدافع حقوق هواداران باشیم و حق بانوان رفسنجانی است که در ورزشگاه حضور داشته باشند. اگر ورزشگاه شماره یک راه‌اندازی شود شاهد حضور بانوان خواهیم بود.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.