ورزشی

پیش از جام ملت‌های آسیا؟ قهرمان می‌شویم!

شمس:  قبل از جام ملت های آسیا  ما قهرمان خواهیم شد!

شمس در مورد اعزام تیم ملی به بازی های دوستانه شش جانبه تایلند توضیحاتی داد.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه؛ حسین شمس در ابتدا درباره اعزام تیم ملی فوتسال به مسابقات دوستانه شش نفره تایلند گفت. با توجه به توضیحات بازیکنان در مورد مسابقات تایلند متوجه شدم که این مسابقات چقدر به بازیکنان کمک کرده است. شاید بهترین چیز این باشد که ما 4 بازی بسیار سخت و خوب در تایلند داشتیم. مخصوصاً در بازی آخر که 2-0 عقب بودیم، خیلی راحت برگشتیم و به تساوی رسیدیم. همه اینها می تواند در بازی های رسمی اتفاق بیفتد و این اتفاق در مسابقات تایلند رخ داد.

شمس افزود: با احتساب بازیکنان شرکت کننده در مسابقات تایلند، 14 بازیکن انتخاب و برای مسابقات جام ملت های فوتسال آماده شدند. تعدادی از بازیکنان برای اولین یا دومین بار در مسابقات رسمی شرکت می کنند. فراخواندن یک بازیکن 18 ساله به تیم ملی اتفاق بسیار خوب و مثبتی است و فوتسالیست های جوان را مجبور به تلاش بیشتر و نشان دادن خود می کند و سرمربی با دقت به همه بازیکنان نگاه می کند.

وی در خصوص آمادگی تیم ملی فوتسال ایران گفت. «شرایط بسیار خوب است. بچه ها امروز و فردا تمرین می کنند و شنبه راهی کویت می شوند. بازی های گروهی سختی داریم اما فکر می کنم مای پوشا از این مرحله به راحتی عبور کند. اندونزی با هدایت محمد هاشمی تیم بسیار خوبی است که در روز اول مقابل آن بازی می کنیم. بازی های بعدی ما سخت نیست و سختی ما در مسابقات مقدماتی است که پسران می توانند با ویتنام بازی کنند و البته در همین تورنمنت در تایلند قهرمان شدند. پیش بینی می کنم ژاپن به فینال برسد و ما هم یک پا در فینال هستیم. با توجه به اینکه ژاپنی ها پاسپورت و تابعیت ژاپنی 4 بازیکن برزیلی را برای خود گرفته اند، کمی ناشناخته هستند و رقیب قدرتمندی محسوب می شوند.

حسین شمس در خصوص پیش بینی خود از عملکرد ایران در جام ملت های فوتسال آسیا ادامه داد: پیش بینی می کنم تیم ملی فوتسال کشورمان قهرمان جام ملت های آسیا شود. اتفاقات خوبی در تیم افتاده و با نسل جدید روی بام آسیا ایستاده ایم.

انتهای پیام

آیا این خبر کمکی کرد؟

بر اساس نتیجه 0: رای دادن به و 0: رای مخالف