فرهنگ و هنر

پیام رئیس بنیاد شهید در پی عروج شهادت‌گونه رئیس جمهور و هیئت همراه

پیام رئیس بنیاد شهید در پی عروج شهادت‌گونه رئیس جمهور و هیئت همراه

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی عروج شهادت‌گونه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه اظهارداشت: آن یار صدیق رهبر انقلاب، رئیس جمهور مردمی و محبوب، سالهای عمر با برکت خویش را خالصانه و متعهدانه در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و رشید ایران سپری و در نهایت در مسیر والای خدمت شهد شهادت را نوشیدند.

به گزارش «ایثار»، متن پیام دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی به شرح زیر است:

حادثه تلخ و دلخراش سقوط بالگرد و شهادت خادم الرضا (علیه السلام) یار ولایت و مجاهد خستگی ناپذیر “حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی” رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران، عالم عامل “حضرت آیت الله محمدعلی آل هاشم” “دکتر حسین امیرعبداللهیان”، “دکتر مالک رحمتی” و جمع همراه ایشان موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
آن یار صدیق رهبر انقلاب، رئیس جمهور مردمی و محبوب، سالهای عمر با برکت خویش را خالصانه و متعهدانه در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و رشید ایران سپری و در نهایت در مسیر والای خدمت شهد شهادت را نوشیدند. بی شک آثار و اقدامات ارزشمند و ماندگار آن مجاهد نستوه در عرصه های مختلف هیچ گاه ازیاد و خاطر مردم قدرشناس و شهید پرور ما فراموش نخواهد شد.
اینجانب این مصیبت بزرگ را محضر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ملت عزیز ایران و به ویژه خانواده معزز ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات برای آن خادم راستین و دلسوز ملت و همنشینی با امام رضا (ع) که سال‌ها افتخار خادمی بارگاه ملکوتی آن امام رئوف را داشتند خواستارم.
انتهای پیام

تیم تحریریه علوم هنری

با قلمم، صداها و حس‌های هنر و فرهنگ را به شکلی جادویی ترسیم می‌کنم.