بین الملل

وقوع انفجارهای جدید در دمشق

منابع خبری بعد از وقوع چند انفجار جدید در شهر دمشق خبر دادند.

به گزارش سرگرمی برای همه، منابع رسانه‌ای در این باره اعلام کردند که بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) انفجار جدید در دمشق رخ داده است.

شبکه اسکای نیوز نیز از فعال شدن سامانه پدافندی ارتش سوریه خبر داده است.

خبرگزاری اسپوتنیک نیز گزارش داد که سامانه های پدافند هوایی ارتش سوریه اهداف متخاصمی را در آسمان غرب دمشق رهگیری کردند.

جزئیات بیشتری از این انفجارها گزارش نشده است.

این درحالی است که تلویزیون سوریه صبح امروز گزارش داد دشمن صهیونیستی ساختمانی را در محله مسکونی کفرسوسه در دمشق هدف قرار داد.

براساس گزارش رسانه‌های سوریه رژیم صهیونیستی با چهار موشک این ساختمان را هدف قرار داد که منجر به کشته شدن ۲ تن و زخمی شدن چند تن دیگر شد.

منبع نظامی سوریه در این باره گفت: این تجاوز منجر به کشته شدن ۲ غیرنظامی و زخمی شدن یک تن دیگر و وارد شدن خسارات به ساختمان مورد نظر و برخی ساختمان‌های مجاور شد.

منبع نظامی مذکور افزود: حدود ساعت ۹:۴۰ صبح امروز، دشمن اسرائیلی با تعدادی موشک از سمت جولان اشغالی سوریه، یک ساختمان مسکونی در محله کفرسوسه در دمشق را هدف قرار داد.

پیشتر منابع اعلام کرده بودند صدای چندین انفجار در منطقه کفرسوسه در جنوب دمشق شنیده شد و شاهدان عینی بلند شدن دود از این منطقه را مشاهده کردند.

این شبکه همچنین اعلام کرد که سامانه های پدافند هوایی ارتش سوریه به شکل گسترده‌ای فعال شده و درحال رهگیری اهداف متخاصم در اسمان دمشق هستند.

این درحالی است که شبکه تلویزیونی سوریه صبح امروز اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با چند فروند موشک به منطقه مسکونی کفرسوسه در شهر دمشق حمله کرده است.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.