مونتلا: نباید به فکر انتقام گرفتن از اتریش باشیم

سرمربی تیم ملی ترکیه به بازیکنانش هشدار داده که به فکر انتقام شکست در بازی دوستانه مقابل اتریش برای بازی فردا نباشند.

به گزارش سرگرمی برای همه، تیم ملی ترکیه فردا شب در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف اتریش خواهد رفت. ترکیه در دور گروهی مقابل گرجستان و جمهوری چک برنده شده بود و مقابل پرتغال شکست خورده بود.

وینچنزو مونتلا، سرمربی ترکیه، قبل از دیدار  فردا گفت: نباید اجازه دهیم که احساسات بر ما غلبه کند. نمی‌توانیم به انتقام شکست ۶-۱ در بازی دوستانه در ماه مارس فکر کنیم. می‌دانیم که اتریش چه کاری می‌تواند انجام دهد اما این را هم می‌دانیم که ما چه توانایی داریم. 

او درباره حمایت هواداران ترکیه گفت: انتظار دارم هواداران زیادی با پرچم‌های قرمز و سفید روی سکوهای ورزشگاه حضور داشته باشند. هواداران ما تا الان خیلی خوب از ما حمایت کرده اند. این برای ما یک مزیت خواهد بود.

سرمربی ترکیه درباره عملکرد تیمش تا پایان دور گروهی گفت: ما پنج گل به ثمر رسانده‌ایم و پنج گلزن متفاوت داریم. ما با پنالتی، از روی یک توپ مرده یا با گل به خودی گلزنی نکرده‌ایم. ما از نظر کنترل توپ کار بزرگی انجام می‌دهیم، اما باید این را به گل‌های بیشتری تبدیل کنیم. آرامش تیم بسیار مهم است.

مونتلا درباره کار با آردا گولر عنوان کرد: آردا بازیکن بسیار با استعدادی است. برخی جنبه‌ها وجود دارد که باید در آن‌ها پیشرفت کند اما غیرممکن است که به او اجازه بازی ندهید. وقتی او در زمین حضور دارد تفاوت را احساس می‌کنید. هیچ بازیکنی مثل او وجود ندارد. او بازیکن جوانی است و باید در برخی زمینه‌ها پیشرفت کند و این کار را انجام خواهد داد.

انتهای پیام