فرهنگ و هنر

مسئولان به وعده اشتباه خود عمل کردند/ علیصدر بهشت خاموش شد!

سرگرمی برای همه / همدان این فعال گردشگری گفت: متأسفانه غار علیصدر در جستجوی گوگل به عنوان یک غار بسته شناخته می شود. بودن!

وی با بیان اینکه این غار در شرف بسته شدن است ، گفت: “بررسی تأثیر بسته شدن غار علیصدر بر گردشگری همدان در دفتر سرگرمی برای همه در دفتر سرگرمی برای همه انجام شد.” متأسفانه مسئولان به وعده خود مبنی بر سکوت علیصدر بهشت ​​عمل کردند ».

اگر هیچ کاری در زمینه گردشگری نمی توانند انجام دهند ، مقامات باید کنار بروند

او اضافه کرد. مسئولان اصلی گردشگری و متولیان منطقه باید پاسخگو باشند. چه کسی باید تصمیم بگیرد و برای مدیریت گردشگری همدان تصمیم بگیرد؟ مسئولین ، اگر نتوانند این کار را انجام دهند یا آن را پس بگیرند یا مشکلات را با مردم در میان بگذارند.

سیفیکار با بیان اینکه علیصدر حلقه اصلی گردشگری در منطقه است ، گفت: اگر بدانیم مانند یک جزیره عمل کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه گفته می شود سالانه 700 هزار نفر از غار علیصدر دیدن می کنند که حدود نیمی از جمعیت استان همدان را تشکیل می دهد. البته تعداد کمی از این گردشگران به حماده می روند زیرا نمی دانیم چگونه آنها را به حمدا بیاوریم.

چرا روستای علیصدر از گردشگری حذف شد؟

این پیشگام گردشگری با اشاره به اینکه ورودی غار جابجا شده و ورودی اصلی آن برداشته شده است ، افزود. “ما جریان غار را تغییر داده ایم. این باید برای تغییر جریان هوا انجام شود. “به عنوان یک قاعده ، آیا محاسبه ای پشت این تغییرات وجود دارد؟” متأسفانه ، به نام شهرک علیصدر ، دیوارهایی با خرده های سفید که برداشته شده بودند ، و کف را با گرانیت ، در صورت استفاده از مصالح محلی ، ساختند.

صیفیکار اظهار داشت که محل اقامت علیصدر ، نانوایی علیصدر ، که به گفته مقامات ، کلمه ای زیبا و باشکوه است ، می گوید: آرام شوید ، سود ببرید ، اما ما جاده هایی ساختیم که مردم یکدیگر را نمی بینند. چرا روستای علیصدر را از حلقه گردشگری حذف کردیم؟ وقتی روستاییان ما را شریک نمی دانند ، آن را آنطور که می خواهند می سازند ، در نتیجه مصالح غیر بومی و نمای رومی ایجاد می شود.

بخش قابل توجهی از تعطیلات گردشگری در اختیار مقامات است

وی با اشاره به اینکه بیشتر تعطیلات گردشگری در دست مسئولان است ، گفت: چرا آنها مسیر گنج نامه را مسدود می کنند؟ چه اشکالی دارد که به گنج نامه بروید و از فضای باز لذت ببرید؟ با این حال ، ما انکار نمی کنیم که مردم به پرونده های بهداشتی در این مناطق پایبند هستند.

چرا مقامات بر اساس سند توسعه منطقه ای عمل نمی کنند؟

پیشکسوت گردشگری ادامه داد و خاطرنشان کرد که رعایت سوابق بهداشتی در غار علیصدر نیز مانند سایر نقاط قابل انجام است و ادامه داد.

چرا پشت قانون است ، کسی جلو نیست؟

سیفیکار گفت. یعنی چه کسی مجوز طرح جامع را می دهد؟ چرا قرار نبود روستای هدف گردشگری علیصدر در اصل آسفالت شود؟ چرا پشت قانون است ، کسی جلو نیست؟

مقامات به تعطیلی گردشگری مردم واکنش نشان می دهند

وی اظهار داشت که چندین جشنواره معروف می تواند در علیصدر برگزار شود و دولت باید برای این کار تلاش کند. ما هم آن را بستیم. اکنون کسانی که تصمیم به بسته شدن دارند باید به مردم پاسخ دهند که چرا اقتصاد را به روی مردم بسته اند.

Seifikar افزود. همچنین شهر توریستی باید دارای بستر و ایده ای باشد که در همدان وجود ندارد.

سپس اعلام کرد. آیا شهر حامد فقط خلاصه ای از مسیر گنج نامه بلوار ارم ندارد ، جایی دیگر ندارد؟ طرز فکر بیمارستان قلب در میدان حائم چیست؟ چرا باید بیمارستانها اصلاً در مسیرهای گردشگری باشند؟

استاندار باید مدیرکل میراث فرهنگی را قوی تر از معاونان خود انتخاب کند

این فعال گردشگری گفت که تصویر کاملی از بخش گردشگری وجود ندارد. منبع گردشگری ” و معاون سیاسی استاندار باید در زمینه گردشگری بسیار قوی باشد ، زیرا گردشگری می تواند اقتصاد منطقه را تحریک و متحول کند.

سیفیکار با اشاره به اینکه باید تاریخ همدان را مرور کنیم ، نه آن را مرور کنیم ، ادامه داد. و ما این واقعیت را نادیده گرفته ایم که اگر مقامات استانی چیزی برای گردشگری می خواهند ، اولین قدم ممکن است دعوت وزیر میراث فرهنگی به همدان قبل از سایر مناطق باشد ، زیرا همدان از ظرفیت بالایی در زمینه گردشگری پزشکی برخوردار است. دینی.

انتهای پیام: