اجتماعی

قیمت بلیط‌ هواپیما ویژه جام جهانی قطر نهایی نشده/ فقط ایران ایر و قطر ایرویز مجوز پرواز گرفته اند

قیمت بلیت هواپیمای جام جهانی قطر در نهایت مشخص نشد/ فقط ایران ایر و قطر ایرویز مجوز پرواز دریافت کرده اند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در حال حاضر نرخ قطعی و قطعی بلیت هواپیما برای مسابقات جام جهانی قطعی نیست و فقط قطر ایرویز و ایران ایر می توانند این پروازها را انجام دهند، اما در صورتی که شرکت هواپیمایی درخواست پرواز به قطر را داشته باشد. جام جهانی که با در نظر گرفتن پروتکل های بین المللی مجوز را صادر می کنیم.

محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار مالی خبرگزاری سرگرمی برای همه جزئیات تعداد پروازهای ایران به قطر برای جام جهانی را تشریح کرد.طبق توافقات انجام شده مقرر شد 72 پرواز دوجانبه بین ایران و قطر به صورت هفتگی انجام شود.

IMG-20211211-WA0023

محمدی بخش همچنین عنوان کرد: در حال حاضر روزانه 72 پرواز شامل 36 پرواز از ایران و 36 پرواز از قطر انجام می شود و در صورت نیاز می توانیم با همکاری دولت قطر این ظرفیت را افزایش دهیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه به خاستگاه فرودگاه های بین المللی پرداخت و افزود: در حال حاضر فرصت توسعه این پروازها از مبدأ فرودگاه های بین المللی استان های هرمزگان، تهران، مشهد، بوشهر، اسپهان، شیراز، خوزستان و کیش وجود دارد. روزانه بالغ بر 100 پرواز به این جزیره و 100 پرواز از ایران و قطر انجام می شود.

او اضافه کرد: برای استفاده از فرصت های جام جهانی می توان گردشگران زیادی را که علاقه مند به تماشای مسابقات جام جهانی کشورهای مختلف از جمله عراق، افغانستان، روسیه و تاجیکستان در ایران هستند جذب کرد.

قطر:

محمدی بخش افزود: در مذاکرات می توان باربری را بدون محدودیت انجام داد و از آنجایی که این توافقات جام جهانی 60 روزه است، به نظر می رسد پروازهای جام جهانی قطر از اوایل آبان ماه امسال آغاز شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در مورد مدیریت هزینه ها ادامه داد. برای مدیریت هزینه پروازها و قیمت بلیت جام جهانی، مقرر شد که بیشتر این پروازها ابتدا به کیش و سپس دوحه و البته فرودگاه های مشهد، شیراز، اصفهان، تهران و کیش انجام شود. همه می توانند پرواز مستقیم به دوحه داشته باشند اما ما سعی می کنیم هزینه پروازها را مدیریت کنیم تا بیشتر آنها ابتدا به کیش که پرواز داخلی محسوب می شود بروند و سپس به قطر پرواز کنند. آنجا.

13990817000495_Test_PhotoN:

محمدی بخش در خصوص قیمت بلیت جام جهانی گفت: وی ادامه داد: در حال حاضر قیمت قطعی و قطعی بلیط هواپیما برای مسابقات جام جهانی وجود ندارد و در حال حاضر تنها خطوط هوایی قطر و ایران ایر می توانند این پروازها را انجام دهند، اما اگر شرکت هواپیمایی درخواست پرواز به ایف را داشته باشد. قطر جام جهانی را در زمان جام جهانی دارد، ما با توجه به پروتکل های بین المللی مجوز را صادر خواهیم کرد، اما همه این موارد بستگی به میزان استقبال مردم برای حضور در این رویداد بزرگ ورزشی دارد.

انتهای پیام/

آیا این خبر کمکی کرد؟

بر اساس نتیجه 0: رای دادن به و 0: رای مخالف