ورزشی

صدور دستور موقت برای برخی از بازیکنان و کادر داماشیان / 13 نفر محکوم شدند

صدور دستور موقت برای برخی از بازیکنان و کادر داماشیان / 13 نفر محکوم شدند

کمیته انضباطی رای دستور موقت خود را در خصوص کادر و بازیکنان تیم داماشیان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، حسب گزارش مقام رسمی در خصوص بین تیم‌های خیبر خرم آباد و داماشیان از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور هفته چهارم  که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ در شهر خرم آباد برگزار شد، تخلفی از سوی ابراهیم رضایی تدارکات، محمد مختاری و محمود خرم زی مربیان”، اشکان توانای بیجی، مهدی رستمی، امید پور قمبری، سید محمد خرم الحسینی، علیرضا مصطفایی، محمد رستمی لیچاهی، حسین خیری، سعید طالبی، مصطفی آقاجانی، آزاد جعفرزاده بازیکنان ” داماشیان منعکس شد.

از آنجاییکه تخلف حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از بد رفتاری با مقام رسمی مسابقه داور” در خور صدور قرار دستور موقت است، لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقرات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی نامبردگان از همراهی تیم خود در مسابقات محروم هستند و لازم است دفاعیات کتبی خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند.

رأی صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.