ورزشی

صحبت‌های خطیر پس از جلسه با نکونام؛ اعتراض او به خاطر استقلال است

علی خطیر پس از جلسه با جواد نکونام، اظهار داشت: خداراشکر جلسه خوبی داشتیم. برخی پیشکسوتان هم تشریف آوردند و زحمت کشیدند. سوء تفاهمات برطرف شد. ان‌شاءالله همه همدل باشیم.

* مشکلات مالی فوتبال حل شوند، بقیه حواشی هم برطرف می‌شوند

وی در مورد اینکه شاهرخ بیانی اعلام کرد مشکل فقط مالی است، گفت: مشکل در فوتبال ایران همیشه مالی است. ان‌شاالله این مشکلات حل شوند. بخشی از آن‌ها به خاطر گره‌های قانونی کسب درآمد در فوتبال است. ان‌شاالله محلس و دولت کمک کنند. مشکلات مالی فوتبال که حل شوند، بقیه حواشی هم برطرف خواهند شد.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه بیانی گفته قرار است پیشکسوتان دیداری با وزیر ورزش برای حضور افراد جدید در هیات مدیره این باشگاه داشته باشند، عنوان کرد: من در جریان این قضیه نیستم. تقویت همیشه چیز خوبی است. ان‌شاءالله وزیر کمک می‌کند و هیات مدیره و تیم قوی می‌شوند تا بتوانیم اتفاقات خوبی را برای استقلال رقم بزنیم.

*چنین چیزی نبوده که بازیکنانی جذب شده‌اند که نکونام قبول نداشته

خطیر در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنانی را جذب می‌کرده که نکونام قبول نداشته و برعکس، گفت: نه چنین چیزی از اول هم نبوده است. اینطور نبوده و این‌ها در رسانه به این شیوه منتشر می‌شود. نمی‌توانم بگویم سوتفاهمات نبوده، مطمئناً بوده که منجر به این جلسه شده ولی خداراشکر تمام سوءتفاهمات برطرف شدند. اعتراضات نکونام هم اگر بوده شخصی نبوده، اعتراض تیم بود.

*اعتراض نکونام به خاطر استقلال است نه منفعت خودش

مدیرعامل استقلال، تصریح کرد: در تلویزیون هم گفتم نکونام برای منفعت خودش اعتراض نمی‌کند. او دنبال موفقیت تیم است. طبیعی است که اعتراض کند. حرف‌هایش منطقی بود. صحبت کردیم. ۳-۲ ساعت با نکونام بیشتر نشستیم که تمام موارد را چک کنیم. ان‌شاالله بتوانیم بخشی را مرتفع کنیم تا در مسیر موفقیت استقلال است.

وی درمورد وضعیت علی سامره و همچنین تیم رسانه‌ای نکونام، عنوان کرد: همه تیم همچنان پرقدرت کنار هم هستیم. همه کنار همدیگر هستیم.

*ما هم از اینکه یک ماه بازی نکرده‌ایم خوشحال نیستیم

مدیرعامل استقلال در مورد برنامه ریزی مسابقات لیگ، گفت: نمی‌دانم، دوستان در سازمان لیگ هم محدودیت‌های خودشان را داشتند. بحث بازی‌های آسیایی، فیفا دی برای تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا بود. برنامه ریزی با این محدودیت‌ها کار راحتی نیست. ما هم از اینکه تیم‌مان یک ماه بیشتر بازی نکرده خوشحال نیستیم اما از آن طرف آن‌ها هم محدودیت‌هایی داشتند که کار برنامه ریزی را سخت می‌کند.

*ثبت قرارداد بلانکو در یکی دو روز آینده انجام می‌شود

وی در خصوص وضعیت بلانکو، اظهار داشت: قراردادش کاملا رسمی شده، ان‌شاءالله کار ثبت قراردادش هم در یکی دو روز آینده انجام می‌شود.

خطیر در مورد مشکل سعید مهری، گفت: حل می‌شود. مشکلات باید یکی یکی با تامل و تدبیر و حوصله حل شوند.

*تلاشم این است که اگر مشکلی از استقلال حل نمی‌کنم، مشکلی هم اضافه نکنم

وی درمورد شکایات خارجی که نزدیک ۲میلیون دلار هزینه خواهد داشت، عنوان کرد: یکی از مشکلات ما همین پرونده‌هایی است که هرروز می‌رسد. از گذشته هم درس نمی‌گیریم. می‌دانیم که ۲ماه به بازیکن خارجی پول ندهیم چه اتفاقی می‌افتد. قبول دارم که محدودیت وجود دارد. به هرحال چیزی ندارم که بگویم. دیشب حکم حدودا ۸۵۰هزاردلاری سیلوا آمد. ان‌شاءالله به رای اعتراض می‌کنیم ولی این اتفاق در اثر عدم پرداخت حقوق بازیکنان، افتاده است. تمام تلاشم این است که اگر مشکلی از باشگاه استقلال را حل نکردم، مشکلی اضافه نکنم.

258 258

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.