ورزشی

سرمربی حریف آسیایی پرسپولیس در خطر اخراج

آفتاب‌‌نیوز :

الدحیل در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس رفت و در این بازی خانگی با یک گل برابر نماینده ایران شکست خورد.

روزنامه الرای قطر از عملکرد الدحیل در این بازی انتقاد کرد و نوشت که شاگردان کرسپو نتوانستند نمایش خوبی برابر نماینده ایران داشته باشند.

الرای در ادامه گزارش خود از نزدیک‌شدن هرنان کرسپو به اخراج از الدحیل خبر داد و نوشت: الدحیل در فصل جاری شخصیت و هویت خود را از دست داده است و این باعث شده تا کرسپو در آستانه برکناری از تیم باشد. الدحیل نه خوب بازی می‌کند و نه نتایج مورد نظر را کسب کرده است. شاگردان کرسپو در لیگ ستارگان در رده چهارم‌اند و در لیگ قهرمانان آسیا هم در دو بازی تنها یک امتیاز کسب کرده‌اند. کرسپو مسئول اصلی نتایج ضعیف الدحیل است و پیش‌بینی می‌شود از کار برکنار شود.

این روزنامه قطری در ادامه نوشت: قهرمان لیگ ما برابر پرسپولیس بدون روح بود و نتوانست دروازه حریف را با وجود بازی‌کردن در خانه تهدید کند. نماینده ایران توپ و میدان را در اختیار داشت. این در حالی بود که بازیکنان الدحیل بدون دلیل خاصی عقب کشیده بودند و در نهایت هم بازنده این بازی شدند.

الوطن، دیگر روزنامه سرشناس قطری، هم از عملکرد ناامیدکننده الدحیل در بازی برابر پرسپولیس سخن به میان آورد و نوشت کرسپو با این نتیجه ناامیدکننده در خطر اخراج قرار گرفته است.

الوطن همچنین نوشت با این عملکرد بسیار ضعیف الدحیل شرایط برای صعودش بسیار سخت شده است. این روزنامه قطری هم پرسپولیس را شایسته پیروزی در این بازی دانست.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.