رژیم صهیونیستی از موشک‌هایی که از هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر شلیک شده بود عاجز ماند

سیدحسن نصرالله:

رژیم صهیونیستی از موشک‌هایی که از هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر شلیک شده بود عاجز ماند

دبیرکل حزب‌الله لبنان با تأکید بر اینکه نتانیاهو نمی‌تواند از رژیم خود در برابر موشک‌هایی که از هزاران کیلومتر دورتر شلیک می‌شود محافظت کند، گفت: رژیم صهیونیستی نمی‌تواند اسرای خود را آزاد کند و هر روز در برابر مردمش شکستش آشکارتر می‌شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان امروز در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی به مناسبت سالگرد شهادت سید مصطفی بدرالدین در خصوص آخرین وضعیت منطقه، لبنان و فلسطین اظهارکرد: شهیدان حاج قاسم سلیمانی، زاهدی، سیدحجازی، سیدرضی موسوی و فرماندهان سپاه همیشه با ما بودند و به ما کمک کردند.

وی افزود: مقاومتی که امروز در حال جنگ است نتیجه فداکاری‌ها و ایثارگری‌های گذشتگان، حاضران و آیندگان است.

سید حسن نصرالله با تأکید بر اینکه‌ می‌خواستند سوریه را در جنگ داخلی غرق و تسلیم آمریکا کنند، اما دمشق از آن عبور کرد ادامه داد: بسیاری از کشور‌ها و رژیم‌ها در جهان عربی و اسلامی همین را می‌خواستند، می‌خواستند سوریه را در جنگ داخلی غرق کنند، اما سوریه امروز از جنگ جهانی عبور کرده است.

چطور رژیمی که سفیر آن منشور سازمان ملل را خرد می‌کند به قطعنامه پایند می‌ماند؟

دبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین گفت: رژیمی که سفیر آن منشور سازمان ملل را داخل خرد کن می‌اندازد چطور می‌خواهد به قطعنامه پایبند باشد؟  بیش از ۱۴۰ کشور خواهان پایان جنگ و آتش بس هستند، ۱۴۰ کشور در سازمان ملل خواستار عضویت فلسطین کامل در سازمان ملل هستند ولی ۹ کشور آن را رد می‌کنند. آمریکا و برخی کشور‌ها که هیچ کس اسم آنها را نشنیده با عضویت فلسطین در سازمان ملل مخالفت می‌کنند

وی با اشاره به انتفاضه دانشجویان سراسر دنیا در حمایت از فلسطین اظهارداشت: تظاهرات در کشور‌های مختلف نتانیاهو و ترامپ را عصبانی کرده است. رفتار سفیر اسرائیل در سازمان ملل به دور از عقلانیت و یکی از نشانه‌های استکبار است.

بالا بردن عکس یحیی السنوار توسط سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل نشانگر پیروزی مقاومت است

سید حسن نصرالله بیان کرد: مهمترین صحنه رسانه‌ای و سیاسی که از چهره پیروز مقاومت، زمانی است که سفیر اسرائیلی تصویر فرمانده بزرگ و شجاع یحیی السنوار را بالا می‌برد، این صحنه پیروزی مقاومت است.

وی افزود: اگر می‌خواهید ببینید چه کسی پیروزی است و چه کسی شکست خورده است این تصویر را ببینید. این خشم و این ناامیدی در صورت سفیر رژیم صهیونیستی که در سازمان ملل و در برابر دوربین‌های دنیا عکس یحیی السنوار را بالا می‌برد این صحنه پیروزی مقاومت است.

رژیم صهیونیستی از موشک‌هایی که از هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر به سمت آنها شلیک شده است عاجز ماند

دبیرکل حزب‌الله لبنان با تأکید بر اینکه دولت عاجز نتانیاهو نمی‌تواند از رژیم خود در برابر موشک‌هایی که از هزاران کیلومتر آن طرف‌تر شلیک می‌شود محافظت کند، ادامه داد: رژیم صهیونیستی نمی‌تواند اسرای خود را آزاد کند، رژیم صهیونیستی نمی‌تواند شهرک نشینان خود را برگرداند، رژیم صهیونیستی نمی‌تواند کشتی‌های خود را عبور و مرور بدهد و هر روز در برابر مردمش شکستش آشکارتر می‌شود.

در حال بروزرسانی…