رونمایی از ۴۲ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس

سرگرمی برای همه/خراسان شمالی با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و جمعی دیگر از مسئولان فرهنگی خراسان شمالی و نویسندگان صبح امروز(۹ خرداد) از ۴۲ عنوان کتاب رونمایی شد .

سرهنگ الهی راد مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این جلسه بر ضرورت ثبت و ضبط خاطرات و تجربیات رزمندگان و ایثارگران تاکید کرد.

حجت الاسلام رضا نوری نماینده ولی فقیه نیز در این آیین اظهار کرد: شهادت آیت الله رئیسی فاصله میان مردم و مسئولان را که دشمنان به آن دامن می زدند از بین برد ، مردم متوجه حقیقت، اخلاص، دلسوزی، در میدان بودن این شخصیت شدند و الگویی برای مدیریت اسلامی و مدیران دینی شد.

وی افزود: کسی که در راه خداوند شهید شود، خداوند او را عزیز، بزرگ، جاودانه و اثرگذار می کند. 

محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی نیز گفت: ایستادگی ایران در برابر استکبار جهانی، صبر خانواده ها در شهادت چند فرزند از ارزش های بسیار با اهمیت است و باید برای نسل امروز و نسل های بعد حفظ شود .

وی علت عزت ایران و تداوم عزت نظام اسلامی را ایثار و شهادت دانست و گفت: در میان خاطرات، کشف بخش اثرگذار آن مهم است تا به صورت گلچین شده در اختیار مخاطب قرار گیرد.

انتهای پیام