ورزشی

دعوت ۲۳ بازیکن از سوی قلعه‌نویی/ دعوت از یک پدیده

آفتاب‌‌نیوز :

اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در تورنمنت اردن برگزار خواهد شد که سرمربی تیم ملی فوتبال ٢٣ بازیکن را به اردوی این تیم جهت حضور در تورنمنت اردن دعوت کرد.

دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و سید حسین حسینی

مدافع: صادق محرمی، رامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، امین حزباوی، محمد دانشگر، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی

هافبک: سعید عزت‌اللهی، احمد نوراللهی، روزبه چشمی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش و محمد جواد حسین‌نژاد

مهاجم: مهرداد محمدی، مهدی طارمی، محمد محبی، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد

چرا برخی بازیکنان دعوت نشدند؟

بر اساس این گزارش، علی قلی‌زاده، مجید حسینی، علی کریمی، مهدی ترابی با وجود برگشت به شرایط تمرینی به دلیل خطر مصدومیت مجدد به این اردو دعوت نشدند تا در اختیار کادر فنی و پزشکی باشگاه خود جهت تکمیل فرایند درمانی و آمادگی جسمانی قرار گیرند. همچنین وحید امیری، میلاد سرلک، یاسین سلمانی و امید نورافکن نیز بهدلیل مصدومیت در این فهرست حضور ندارند تا فرایند درمان خود را تکمیل کنند.

بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی باید ساعت ١٢ خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند. به منظور تداوم نظم رسانه‌ای، حضور خبرنگاران همزمان با معرفی ملی‌پوشان به کادر فنی مجاز نیست.

اعلام برنامه نخستین تمرین تیم ملی در تهران

پس از دعوت امیر قلعه‌نویی از ٢٣ بازیکن برای حضور در تورنمنت اردن، نخستین جلسه تمرینی تیم ملی فردا (دوشنبه) برگزار می‌شود.

این تمرین از ساعت ١۵:٣٠ در زمین تمرینی مرکز ملی فوتبال آغاز می‌شود و حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی در ٢٠ دقیقه نخست با در دست داشتن کارت خبرنگاری وزارت ورزش و جوانان مجاز است.

دعوت ۲۳ بازیکن از سوی قلعه‌نویی/ دعوت از یک پدیده

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.