علمی و پزشکیکسب و کار ایرانیان

درصد خطای کاندوم نی نی سایت

درباره کاندوم

پوشش در جلوگیری از بارداری و بیماری­های جنسی مؤثر است؛ اما تأثیر این پوشش به روش استفاده شما بستگی دارد. مطالعات نشان می­دهد خطاهای اساسی در استفاده از خیلی رایج است. این خطاها شامل قراردادن کاندوم بعد از شروع رابطه جنسی یا خارج کردن آن قبل از پایان رابطه، تنظیم نکردن کاندوم روی نوک آلت تناسلی مرد، بررسی نکردن آسیب و پارگی روی کاندوم قبل از استفاده است که در این صورت احتمال نشتی کاندوم وجود دارد. بنابراین برای دانستن مسئله احتمال بارداری با کاندوم با ما همراه باشید.

کاندوم چیست؟

کاندوم پوششی نازک عمدتاً از جنس لاتکس است. این ماده از زیر پوست درخت کائوچو تهیه می­شود. کاندوم لاتکس تنها روش جلوگیری از بارداری است که علاوه بر آن از انتقال عفونت­های مقاربتی به دستگاه تناسلی مردانه، واژینال، دهان و مقعد پیشگیری می­کند. همچنین کاندوم در پیشگیری از بیماری التهابی لگن، دهانه رحم و اختلال تأثیرگذار است. نوع دیگری از کاندوم هم با عنوان در دسترس است که در یک اندازه وجود دارد و باید در داخل واژن قرار بگیرد. ما در این مقاله با کاندوم موضعی یا مردانه سروکار داریم.

اگر کاندوم به شکل صحیح روی آلت مرد قرار بگیرد، می­توان تا احتمال ۹۸ درصد از بارداری پیشگیری کرد. اما در واقعیت کاندوم ۸۵ درصد مؤثر است؛ زیرا وقتی به­‌عنوان تنها روش جلوگیری از بارداری استفاده شود ممکن است در کاربرد آن خطاهایی پیش بیاید که در این صورت بارداری بعد از جلوگیری با کاندوم هم ممکن می­شود.

روش های پیشگیری از بارداری

سطح تأثیر یکسان نیست و برخی از آن­ها کارآمدتر هست. اما همه شیوه­ ها مثل کاندوم باید درست استفاده شود تا تأثیر داشته باشد. اگر شما یا همسرتان نمی­خواهید بچه ­دار شوید، بهتر است در کنار کاندوم از وسایل پیشگیری دیگرمثل یا هم استفاده کنید تا ریسک بارداری کاهش یابد.

آیا استفاده نکردن از کاندوم باعث حاملگی می‌شود؟

اگر در مراحل خاصی از چرخه قاعدگی رابطه جنسی برقرار کنید به احتمال زیاد باردار می­شوید! زیرا حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از زمان در بدن زن تخمک آزاد می­شود و شرایط بارداری مهیا است. این فرایند در نیمه سیکل قاعدگی رخ می­دهد؛ مثلاً فردی که دوره ۲۸ روزه دارد احتمالاً ۱۴روز بعد از شروع قائدگی تخمک آزاد می­کند. اسپرم تا ۵ روز در بدن زنده است و اگر زن طی زمان تخمک­ گذاری با پارتنر خود رابطه جنسی تناسلی (PIV) برقرار کند بارداری همچنان امکان­پذیر است. بنابراین جهت احتیاط، ترجیحاً در رابطه جنسی PIV حتی در سنین بالا از کاندوم استفاده کنید.

آیا استفاده از کاندوم باعث نازایی می‌­شود؟

استفاده از کاندوم نه ­­تنها باعث نازایی و ناباروری نمی­شود بلکه تا ۳۰ درصد میزان ناباروری ناشی از عفونت­های مقاربتی را کاهش می­دهد.

در چه شرایطی احتمال بارداری با کاندوم کاهش می‌­یابد؟

احتمال بارداری با کاندوم خیلی کاهش می­یابد؛ البته به شرط استفاده بهینه و اصولی که کوچکترین خراش و پارگی در پوشش آن ایجاد نشود. رعایت موارد زیر در کاربرد صحیح کاندوم ضروری است:

دقت به اندازه مناسب کاندوم خیلی مهم است. اکثر کاندوم­های خارجی با اندازه استاندارد، مناسب تمام سایزهای آلت تناسلی مردانه است. کاندوم به دلیل خاصیت ارتجاعی و کشیده شدن معمولاً طول بیشتری نسبت به آلت تناسلی متوسط دارد.

گرچه نگهداری کاندوم در محفظه­ای مثل کیف پول راحت است اما برای مدت طولانی ایده خوبی نیست. گرمای بدن و اصطکاک ناشی از تماس دست با کیف می­تواند به آن آسیب بزند. حتی نگه­داشتن آن در اتومبیل، حمام یا جیب هم برای زمان زیاد مناسب نیست. کاندوم باید در جایی خشک مثل دراور یا کمد نگهداری شود.

اگر قرار است در مکان دیگری رابطه جنسی برقرار ­کنید و مجبور به حمل کاندوم هستید بهتر است آن را در یک کیسه تمیز و بهداشتی، جیب خالی کنار کیف یا در کیف پول خالی قرار دهید؛ یعنی جایی که اصطکاک نداشته باشد و گرم نشود. برای ایمنی ترجیحاً چند ساعت قبل از استفاده کاندوم را در این فضاها بگذارید.

کاندوم تاریخ انقضا دارد! اگر منقضی شده باشد احتمال پاره شدن آن بیشتر است. قبل از بازکردن بسته کاندوم تاریخ را جستجو کرده و اطمینان حاصل کنید منقضی نشده باشد. در صورتی که متوجه شدید قابل استفاده است مرحله بعد بررسی دقیق آسیب یا سوراخ در بسته ­بندی است. با این شرایط می‌توانید بسته را باز کنید و کاندوم بردارید. حتی اگر در حین استفاده از کاندوم متوجه شدید سوراخ است، آن را دور انداخته و یکی دیگر استفاده کنید زیرا ممکن است نشت کند و احتمال بارداری با کاندوم را افزایش دهد!

نحوه استفاده از کاندوم

کاندوم درست بعد از برآمدن آلت تناسلی مرد و قبل از شروع فعالیت جنسی روی آن قرار می­گیرد. بعد از قراردهی باید کل آلت تناسلی را از سر تا پایه بپوشاند و هیچ هوایی در آن وجود نداشته باشد. انتهای کاندوم روی نوک آلت نباید هوا داشته باشد؛ زیرا این فضا برای خروج منی لازم است.

کاندوم­های واژینال باید حداکثر ۸ ساعت قبل از فعالیت جنسی در کانال واژن قرار بگیرند. حلقه خارجی این کاندوم باید حدود ۱ اینچ در خارج از دهانه واژن آویزان شود. برای اطمینان از جای­گیری درست این کاندوم می­توان آلت مرد را قبل از این که به حالت عمودی درآید داخل یا نزدیک واژن قرار داد.

زمان مناسب برای برداشتن کاندوم از آلت تناسلی

بعد از انزال منی، کاندوم را بردارید. اگر قصد دارید پس از انزال با شریک جنسی خود رابطه را ادامه دهیدکاندوم را بردارید و از یک کاندوم دیگراستفاده کنید. مراقب باشید و انتهای کاندوم را گره بزنید تا از نشت منی جلوگیری کند و منی بیرون نریزد؛ زیرا در این صورت احتمال شکل­ گرفتن نطفه وجود دارد. کاندوم یک بار مصرف است؛ بعد از استفاده آن را شستشو ندهید و دور بیندازید.

چگونه می­توان کاندوم را از بسته درآورد؟

بسته کاندوم را با دقت باز کنید. به هیچ وجه از دندان­های خود برای پاره کردن بسته استفاده نکنید زیرا ممکن است خود کاندوم هم آسیب ببیند.

نحوه قراردهی کاندوم روی آلت تناسلی

همانطور که گفتیم، بعد از راست شدن آلت تناسلی مرد کاندوم باید روی آن قرار بگیرد. شکل گذاشتن کاندوم روی آلت خیلی مهم است؛ به این صورت که باید یک شکل لوبیایی روی آلت داشته باشد نه مثلاً شکل کلاهک دوش حمام. اگر کشیدن روکش کاندوم روی آلت تناسلی سخت و اذیت­ کننده باشد پس معلوم می­شود اشتباه عمل کرده ­اید. در صورتی که کاندوم را برعکس روی آلت قرار دادید آن را دور انداخته و از یک کاندوم جدید استفاده کنید.

ابتدا کمی کاندوم را باز کنید (حدود ۱ سانتی­متر) بعد آن را روی سر آلت تناسلی قرار دهید. سپس نوک کاندوم (قسمت شبیه پستانک) را فشار دهید و با دست دیگر خود کاندوم را روی آلت تناسلی بچرخانید. آن را تا انتها پایین آورده و هوا را کامل خارج کنید. در صورت تمایل می­توانید از روان­ کننده­ ها و ژل­های لوبریکانت استفاده کنید.

روان ­کننده ­های مناسب برای جلوگیری از آسیب کاندوم

به‌­طور کلی عمل روان­کاری به شما کمک می­کند تا از جلوگیری کنید. شما به سه طریق می­توانید عمل روان­کاری را انجام دهید:

 1. با کمک ترشحات طبیعی واژن زن
 2. با کمک روان­ کننده ­های
 3. با کمک کاندوم­های بسته ­بندی دارای روان­ کننده

روان­ کننده های گلیسرینی یا سیلیکونی در کنار کاندوم­های لاتکس بی­ خطرند ولی روان ­کننده ­های پایه روغنی توصیه نمی­شود؛ زیرا به کاندوم لاتکس آسیب می­زند و کیفیت آن را پایین می­ آورد. همچنین برای مرطوب کردن آلت می­توانید از آب تمیز یا بزاق دهان استفاده کنید.

نحوه برداشت کاندوم از روی آلت تناسلی

پس از انزال، باید سریع آلت مرد از واژن خارج شود. اگر کاندوم را نزدیک دهانه واژن نگه دارید (در قائده آلت تناسلی مرد) این نکته باعث می­شود کاندوم نتواند روی آلت تناسلی حرکت کرده و یا در واژن گیر می­کند. وقتی آلت تناسلی مرد از واژن خارج شد کاندوم را باید به آرامی از آلت جدا کرد و مراقب باشید منی بیرون نریزد.

چگونه می­توان کاندوم داخلی را وارد یا خارج کرد؟

بسته کاندوم را با دقت باز کنید. آن را تا اندازه­­­ای که جا دارد داخل واژن کنید (درنهایت به دهانه بالای رحم می­رسد). اگر مایل باشید می­توانید از روان­ کننده در خارج یا داخل کاندوم جهت کاهش اصطکاک استفاده کنید. حلقه داخلی دور گردنه رحم و حلقه خارجی، بیرون واژن قرار می­گیرد. وقتی آلت تناسلی مرد به واژن وارد می­شود نباید مستقیم با قسمت داخلی واژن تماس پیدا کند.

کدکس چیست اسپری تاخیری حساس کدکس یکی از محصولات بسیار خوب این برند ایرانی است که با ایجاد بی‌حس موضعی، حس خنکی ایجاد کرده و باعث افزایش لذت جنسی خواهد شد. این اسپری به سرعت جذب پوست شده و در مدت زمانی کوتاهی تاثیر خود را به خوبی نشان می‌دهد

درآوردن کاندوم داخلی

بعد از رابطه جنسی، از بیرون کاندوم را آرام بپیچانید و از واژن خارج کنید. مراقب باشید تا نطفه بیرون نریزد. سپس آن را گره زده و دور بیندازید.

اگر از هردو کاندوم استفاده کنید چه اتفاقی می­افتد؟

استفاده همزمان از دو کاندوم خطرناک است و منجر به پارگی یک یا هردوی آن­ها می­شود. برای داشتن ایمنی بیشتراز یک کاندوم استفاده کنید. در غیر این صورت می­توانید از روش­های دیگر پیشگیری بارداری مثل ، ایمپلنت یا قرص بهره­ مند شوید.

اگر همه اصول ایمنی استفاده از کاندوم را رعایت کردید اما باز آسیب دیدید چه باید بکنید؟

حتی اگر خیلی درست و اصولی از کاندوم استفاده کنید باز هم احتمال پارگی آن وجود دارد! در صورت وجود پارگی بلافاصله باید رابطه متوقف شده و آلت تناسلی مرد از واژن خارج شود سپس کاندوم را تعویض کنید. فقط در روش­های پیشگیری مثل IUD یا قرص احتمال بارداری وجود ندارد. می­توانید قرص EC ر ا بدون نسخه پزشک از داروخانه دریافت کنید. مصرف قرص­های EC 3 تا ۵ روز اول بعد از رابطه جنسی مهم است؛ استفاده از آن در ۲۴ ساعت بعد از رابطه، ۹۵ درصد و ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه، ۶۱ درصد تأثیر دارد.

پرسش و پاسخ بارداری با کاندوم

استفاده نادرست و احتمال بارداری با کاندوم

تا الان اشاره­هایی به استفاده­های نادرست از کاندوم شده است؛ اما در این بخش قصد داریم تا کامل­تر این بی­ دقتی­ ها و آسیب­ها را برایتان تشریح کنیم. این خطاها ریسک بارداری را افزایش می­دهد و می­تواند عفونت­های مقاربتی را منتقل کند:

با قراردادن کاندوم بعد از شروع رابطه جنسی ریسک بارداری به شدت افزایش می­یابد.

یکی از راه­های افزایش ریسک بارداری، برداشت کاندوم قبل از پایان رابطه جنسی است. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

با استفاده از اسپری ویگا می توان زمان رابطه را به حدود 30 دقیقه تا 45 دقیقه افزایش داد. این موضوع نشان دهنده این است که ویگا قوی ترین اسپری تاخیری موجود می باشد.

 • بازکردن کاندوم قبل از گذاشتن آن

باید قبل از استفاده از کاندوم و قبل از شروع رابطه پوشش آن کامل باز شود. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

 • خالی بودن فضای کاندوم در نوک آلت تناسلی

وجود فضای خالی برای خروج مایع منی در نوک کاندوم لازم است. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

پشت و روکردن کاندوم به جای این که جلوی ورود ترشحات به واژن را بگیرد، پارتنر را بالقوه در معرض مایع منی قرار می­دهد. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

 • خطای بازکردن کاندوم در طول رابطه

برقرار کردن رابطه قبل از این که کاندوم کامل باز شود، یک عامل در احتمال بارداری است. و احتمال بارداری با کاندوم سالم را افزایش دهد.

 • قرارگرفتن کاندوم در معرض اشیای نوک­تیز

بازکردن بسته­ های کاندوم با اشیای تیز می­تواند منجر به پارگی کاندوم لاتکس شود.

 • عدم بررسی خسارت در کاندوم

چک نکردن کاندوم قبل از استفاده ریسک بارداری ناخواسته را زیاد می­کند. و احتمال بارداری با کاندوم را افزایش می‌دهد.

استفاده از کاندوم با ژل روان­ کننده می­تواند از پارگی کاندوم بکاهد. احتمال بارداری با کاندوم را کاهش دهد.

برداشت نادرست کاندوم، خارج نشدن سریع و صحیح مایع منی بعد از انزال را به دنبال دارد.و احتمال بارداری با کاندوم را افزایش می دهد.

استفاده مجدد از کاندوم حتی ۲ بار خیلی اشتباه است احتمال بارداری با کاندوم را افزایش می‌دهد.

نگهداری کاندوم خارج از شرایط درج­ شده روی بسته ریسک بارداری یاحتمالبرخی از آقایان آلت تناسلی کوچکی دارند.و در برقراری ارتباط با شریک جنسی دچار مشکل می شوند.یکی از بهترین پیشنهادها برای این افراد استفاده از است.این محصول از جنس سیلیکون طراحی می شود.و از خاصیت کشسانی و انعطاف پذیر برخوردار است.بر روی سطح این کاندوم خارها و برجستگی های درشتی وجود دارد.که باعث تحریک نقاط حساس بانوان می گردد.و در نتیجه اوج لذت جنسی را در آنان به وجود می آورد.در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد مزیت های این محصول ارائه می گردد.با ما همراه باشید.

به مرور زمان و پس از چند سال از رابطه زناشویی ناحیه واژینال در بانوان حالت طبیعی خود را از دست می دهد.و دچار گشادی می شود.استفاده از کاندوم های معمولی برای برقراری رابطه با این بانوان باعث کاهش لذت جنسی می گردد.بهترین پیشنهاد برای این افراد استفاده از کاندوم دائمی نی نی سایت است.

این محصول از نظر ساختار و متریال با کاندوم های معمولی متفاوت است.کاندوم های معمولی از جنس لاتکس طراحی می شوند.در حالی که این مدل از کاندوم از جنس سیلیکون است.و از ضخامت بیشتری برخوردار است.ضمن این که دارای خارها و برجستگی های درشت است.که باعث تحریک نقاط حساس بانوان می گردد.با مراجعه به لینک با این مدل از کاندوم خاردار بیشتر آشنا شوید.

لینک خرید کاندوم نی نی سایت

همچنین ببینید ( )

طرز استفاده از کاندوم زنانه نی نی سایت

کاندوم های زنانه نوعی از کاندوم از جنس نیتریل است.و برای کسانی که به لاتکس حساسیت دارند.یا مردانی که تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند.توصیه می شود.برای استفاده از کاندوم زنانه ابتدا طرف بسته‌ی کاندوم رو با دوانگشت نگه دارید. و به داخل واژن هدایت کنید. تا زمانی که کاندوم روی دهانه‌ی رحم جایگزین بشه، این کار رو ادامه بدید.قسمت بیرونی و حلقه‌ی بیرونی کاندوم زنانه باید خارج از واژن باقی بمونه و دور قسمت خارجی واژن رو احاطه کند.

یکی از بهترین مدل های کاندوم غیر لاتکسی ، کاندوم های دائمی هستند.این مدل از کاندوم ها از جنس لاتکس طراحی می شوند.و می توان آن ها را بیش از یکبار مورد استفاده قرار داد.کاندوم دائمی نی نی سایت قابل شستشو و چندبار مصرف است.و ضمن افزایش سایز آلت تناسلی در مردان ، بیشترین تحریک را در ناحیه تناسلی بانوان به وجود می آورد.این مدل از کاندوم با قیمت مناسب توسط فروشگاه بهداشتی باز به سراسر کشور عرضه می شود.

همچنین ببینید : ( )

قیمت کاندوم زنانه نی نی سایت

کاندوم های زنانه به صورت تک عددی فروخته می شوند.معمولا قیمت هر عدد کاندوم زنانه مشابه یک بسته کامل کاندوم مردانه 12 عددی است.علت قیمت بالای کاندوم های زنانه جنس و متریال کاندوم و وارداتی بودن این مدل از کاندوم است.کاندوم زنانه نی نی سایت از جنس پلیمر نیترول ساخته می شود.و معمولا از کشور انگلیس وارد می شود.

بهترین مارک کاندوم زنانه

پیشنهاد ویژه ( )

روش استفاده از کاندوم نی نی سایت

نحوه صحیح استفاده از کاندوم شاید امری بسیار ساده باشد.اما به بهبود رابطه کمک می کند.بر روی هر بسته از کاندوم نشانه ای وجود دارد.که مسیر بازکردن کاندوم را مشخص می کند.توجه داشته باشید، در هنگام باز کردن کاندوم از ناخن یا دندان استفاده نکنید.

پس از باز کردن کاندوم در در بالای آلت تناسلی قرار دهید. و تا پایین بکشید.و پایین آلت تناسلی را در انتهای کاندوم بچسبانید.دقت کنید : حباب های هوا از بین روند.روش استفاده از کاندوم دائمی نی نی سایت نیز به این صورت است.با این تفاوت که این مدل از کاندوم قابل شستشو و چندبار مصرف است.

پیشنهادی دیگر ( )

بارداری ناخواسته با کاندوم نی نی سایت | روش جلوگیری مطمئن نی نی سایت | کاندوم بهتره یا قرص نی نی سایت

کاندوم ساگامی نی نی سایت

یکی از بهترین کاندوم  جهان ، کاندوم برند ساگامی است.این مدل از کاندوم با ضخامت 20 میکرون ، نازک ترین کاندوم جهان است.گفتنی است: استحکام مواد پلی اورتان ساخت محصولاتی بسیار نازک تر از کاندوم های لاتکس را ممکن می‌سازد.کاندوم ساگامی تا 3 برابر در مقابل فشار محیطی مربوط به ترکیدگی و تا 2 برابر در مقابل کشش طولی مقاومت بیشتری نسبت به محصولات ساخته شده از جنس لاتکس دارد.و یکی از محبوب ترین کاندوم های جهان است.

سولات متداول کاربران

سوالات کاربران پاسخ سوالات
1- برای خرید کاندوم چه بگوییم؟ خوشبختانه با وجود فروشگاه های اینترنتی دیگر نیازی به خرید حضوری از داروخانه نیست.اما برای خرید از داروخانه شما می توانید برند کاندوم را  از فروشنده بخواهید.برای مثال یک کاپوت 45 دقیقه لطف می کنید.
2- نام علمی کاندوم در داروخانه چیست ؟ نام علمی کاندوم در داروخانه همان کاندوم (Condom) است.
3- بهترین مارک کاندوم در ایران کدام است؟ در حال حاضر برندهای ساگامی ، کاپوت ، کدکس و ایکسدریم جزء بهترین برندهای موجود در کشور محسوب می شوند.
4- کاندوم خوراکی نی نی سایت چیست؟ کاندوم طعم دار یا خوراکی یکی از انواع کاندوم است که در طعم های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.
5- بهترین کاندوم نی نی سایت چیست؟ انتحاب بهترین کاندوم براساس نیاز مشتریان است.برای مثال در مورد کاندوم های نازک کاندوم ساگامی ، 30 میکرون کدکس ، زیرو کدکس و کاندوم میکروتین کاپوت جزء بهترین ها هستند.

چرا کاندوم دائمی نی نی سایت

 • تجربه ای متفاوت و لذت بخش
 • بیشترین تحریک در نقطه جی اسپات و ناحیه کلیتوریس بانوان
 • از جنس سیلیکون انعطاف پذیر
 • قیمت مناسب و متناسب با کارایی عالی

کاندوم دائمی نی نی سایت جزء کاندوم های قابل شستشو است. و می توان از آن تا چندین بار استفاده نمود.این مدل از کاندوم به دلیل افزایش زیاد اصطکاک ایجاد شده میان سطح واژن و آلتی که کاندوم خاردار ژله ای روی آن قرار دارد.باعث تحریک اسپات در بانوان می گردد.و در نتیجه ارگاسم سریع تر را برای بانوان به وجود می آورد.شما می توانید : با مراجعه به لینک با نوع دیگری از کاندوم خاردار بیشتر آشنا شوید.ضمن این که انواع در فروشگاه بهداشتی باز موجود است.

( )

بهترین مارک کاندوم نی نی سایت

معیارهای زیادی برای انتخاب بهترین مارک کاندوم نی نی سایت وجود دارد.که می تواند پیشنهای درست و اصولی برای خرید باشد.یکی از این ملاک ها میزان رضایت خریداران است.که با توجه به خریدهای انجام شده و کامنت های مثبت خریداران ، کاندوم های برند ساگامی ، کدکس ، کاپوت و ایکسدریم جزء بهترین برندها محسوب می شوند.

یکی دیگر از آیتم ها برای انتخاب بهترین مارک کاندوم ، کیفیت ساخت محصول و نوع بسته بندی آن است.که در برندهای گفته شده کیفیت و بسته بندی مناسب محصول کاملا به چشم می خورد.اما آیتم آخر ارزش خرید نسبت به قیمت است.که برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است.برای مثال کاندوم دائمی نی نی سایت از قیمتی بالاتر نسبت به کاندوم های لاتکس برخوردار است.اما با توجه به قابل شستشو و چندبار مصرف بودن از ارزش بالایی برخوردار است.

پیشنهادی دیگر ( )

کاندوم برقی چیست نی نی سایت

محصولی جالب برای تحریک بیشتر ناحیه کلیتوریس در بانوان استفاده از کاندوم برقی یا همان حلقه ویبراتور است.این حلقه از جنس سیلیکون است.و حالت انعطاف پذیری و کشسانی دارد.این محصول به وسیله ویبراتوری که روی آن قرار دارد سبب تحریک بهتر خانم ها می شود.و ارگاسم را در بانوان سریع تر می کند.ضمن این که باعث حفظ و تداوم نعوظ در مردان به هنگام رابطه می شود.می توان این وسیله را به همراه کاندوم به طور همزمان مورد استفاده قرار داد.

همچنین ببینید : ( )

بهترین کاندوم نی نی سایت

انتخاب بهترین کاندوم باعث حس رضایت بیشتر در رابطه جنسی می شود.بهترین نوع کاندوم را بایستی نوع کاندوم بررسی کرد.برای مثال در کاندوم های نازک کاندوم 30 میکرون کدکس ،30 میکرون کاپوت ، کاندوم میکروتین کاپوت و زیرو کدکس جزء پرطرفدار ترین ها هستند.در رابطه با کاندوم های خاردار  کاندوم بیگ داتس کاپوت ، ماتادور و مستر کدکس و کاندوم ارگاسمیک جزء بهترین ها هستند.و در رابطه با کاندوم های تاخیری کاندوم های نان استاپ کاپوت ، دابل دیلی کدکس و کاندوم 45 دقیقه کاپوت جزء بهترین ها به شمار می روند.و در ارتباط با کادوم های ژله ای نیز کاندوم دائمی نی نی سایت جزء بهترین ها به شمار می رود.

پیشنهادی دیگر ( )

با توجه به نظر بسیاری از کاربران کاندوم ها بهترین روش برای پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی هستند.که تنها 3 درصد خطا دارند.قیمت مناسب و به صرفه ، لاتکس مقاوم و سایز استاندارد ، این محصول را به محبوب ترین روش برای پیشگیری از بارداری ناخواسته مبدل ساخته است.

کاندوم چیست و برای چه کاری استفاده میشود نی نی سایت

کاندوم یک پوشش از جنس لاتکس است که از تماس مستقیم آلت تناسلی زن و مرد در هنگام رابطه جنسی جلوگیری می‌کند. این پوشش لاتکسی حالت انعطاف‌پذیری و کشسانی دارد و در اثر وارد شدن مقدار خاصی از فشار پاره نمی‌شود.کاربرد اصلی کاندوم پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی در حین رابطه است.می توان از انواع مختلفی از کاندوم دائمی نی نی سایت ، کاندوم نازک ، تاخیری ، خاردار و… با توجه به نوع نیاز و سلیقه استفاده نمود.

کاندوم خوراکی نی نی سایت

یکی از بهترین مدل های کاندوم در بازار ، کاندوم های خوراکی یا طعم دار است.این مدل از کاندوم ها نیز همانند سایر مدل های کاندوم از جنس لاتکس طراحی می شوند.با این تفاوت که کاندوم های طعم دار به وسیله مواد قندی مزه دار می شوند. و یک لایه خوراکی خوشمزه در قسمت لایه بالایی آن قرار می گیرد.در حال حاضر طعم های موز ، شکلاتی ، نوتلا و… جزء محبوب ترین کاندوم های طعم دار محسوب می شوند.

کاندوم چیست نی نی سایت

کاندوم را می توان مانعی برای پیشگیری از تماس مستقیم آلت تناسلی مرد و زن دانست.این وسیله جزء محبوب ترین روش های پیشگیری از بارداری ناخواسته محسوب می شود.در این روش جلوگیری از بارداری، منی مرد درون این پوشش خاص ریخته می‌شود، به همین دلیل از ورود اسپرم‌ها با داخل رحم زن و تشکیل لقاح جلوگیری به عمل می‌آید.

پیشنهاد می شود : به لینک نیز مراجعه نمایید.

خوشبختانه با وجود فروشگاه های اینترنتی دیگر نیازی به خرید حضوری از داروخانه نیست.شما به راحتی می توانید : از بین مدل های مختلف کاندوم ، نوع دلخواه خود را انتخاب نمایید.و به راحتی و با انتخاب گزینه افزودن به سبد خرید ، خرید خود را نهایی کنید.

کاندوم فضایی نی نی سایت

رسیدن به ارگاسم باعث آرامش ، کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود.در برخی از مردان ارگاسم سریع تر از بانوان اتفاق می افتد.که این امر باعث عدم رضایت بانوان در رابطه جنسی می شود.کاندوم فضایی نوعی متفاوت و جدید از انواع کاندوم به شمار می رود.که با طراحی منحصر به فرد به بازار عرضه می شود.قیمت کاندوم فضایی با توجه به نتیجه و لذتی که از این مدل کاندوم در رابطه زناشویی به وجود می آید.بسیار ناچیز است.

خارهای موجود در کاندوم های فضایی با سایر مدل ها متفاوت بوده و بیشترین تحریک را در نقاط حساس بانوان به وجود می آورد.در نتیجه ارگاسم سریع تر اتفاق می افتد.این مدل از کاندوم از محبوبیت بالایی در نزد کاربران برخوردار است.و توسط دو برند معروف ایکسدریم و شادو به بازار عرضه می گردد.گفتنی است : کاندوم های فضایی و کاندوم دائمی نی نی سایت جزء بهترین کاندوم های خاردار محسوب می شوند.

با مراجعه به لینک اطلاعاتی در این خصوص کسب نمایید.

انواع کاندوم نی نی سایت

 • کاندوم خاردار
 • کاندوم نازک
 • تاخیری
 • کاندوم بزرگ کننده
 • عروسکی
 • کاندوم دائمی
 • کاندوم خوراکی یا طعم دار

سوالات متداول کاربران

سوالات کاربران پاسخ سوالات
1- کاندوم خاردار چیست؟ کاندوم های خاردار نوع از کاندوم ها هستند که در اطراف خود دارای برجستگی ها و خارهایی هستند.که باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شود.
2- کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی؟ این که کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی بستگی به هدف استفاده شما از کاندوم دارد.برای برخی از افراد که نیاز به تحریک بیشتری دارند.کاندوم های خاردار بهتر است.
3- بهترین مارک کاندوم در ایران کدام است؟ کاندوم های خاردار برای تحریک بیشتر نقطه جی اسپات و ناحیه کلیتوریس در بانوان مورد استفاده قرار می گیرند.
4- آیا کاندوم خاردار درد داره؟ دوست عزیز به دلیل خشکی ناحیه واژن برخی از بانوان بهتر کاندوم های خاردار را با ژل روان کننده استفاده کنید.
5- کاندوم خاردار ژله ای به چه کسانی توصیه می شود؟ کاندوم خاردار ژله ای با توجه به ضخامتی که داره و خارهای درشتی که در اطراف کاندوم وجود داره ، به کسانی که چند سال از رابطشون میگذره توصیه میشه.
6- طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای به چه صورت است؟ نحوه استفاده از اون دقیقا مثل سایر کاندوم ها هستش با این تفاوت که قابل شستشو و چند بار مصرف و میشه از اون تا 8 یا 10 بار استفاده کرد.

 

سوالات کاربران پاسخ سوالات
1- روش جلوگیری با کاندوم چند درصد خطا داره؟ کاندوم ها معمولا هیچ خطایی ندارند.مگر این که در طول مقاربت کاندوم پاره بشه که با توجه به جنس کاندوم ها که از لاتکس هستش این اتفاق در 90 درصد موارد پیش نمیاد.
2- چه مدل کاندوم خوبه ؟ پاسخ به این سوال بستگی به نیاز شما داره ، برای مثال برای افرادی که میل به استفاده از کاندوم ندارند.اما به خاطر پیشگیری از بارداری ناخواسته از کاندوم استفاده می کنند.کاندوم نازک توصیه میشه ، یا برای افرادی با مشکل زود انزالی مواجه هستند.کاندوم تاخیری خوبه.
3- تاثیر کاندوم بر میزان لذت جنسی چقدر؟ ببینید کاندوم لذت جنسی را در بانوان کاهش نمیده ، ممکن یک مقدار در آقایان تاثیر داشته باشه ، اما این روش ، بهترین روش برای جلوگیری از بارداری ناخواسته هستش.
4- استفاده از کیسه فریزر به جای کاندوم منطقی است؟ به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه چون احتمال پارگی بسیار زیاد هستش.
5- شوهرم کاندوم نمیزاره چه کار کنم؟ به بانوان پیشنهاد میشه از کاندوم های زنانه استفاده کنند.

 

سوالات کاربران پاسخ سوالات
1- کیا از کاندوم خاردار استفاده می کنند؟ معمولا کاندوم های خاردار به بانوانی توصیه میشه که برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک بیشتری دارند.
2- مشکل خرید کاندوم را چگونه حل کنم ؟ شما به راحتی می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام به خرید انواع مدل های کاندوم نمایید.
3- کاندوم بهتر یا قرص؟ دوست عزیز قرص عوارض جانبی زیادی داره و توصیه نمیشه.
4- کاندوم چیست و برای چه کاری استفاده میشود؟ کاندوم پوششی است.از جنس لاتکس که از تماس مستقیم آلت تناسلی زن و مرد پیشگیری می کند.این وسیله برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته مورد استفاده قرار می گیرد.

برچسب: بارداری با کاندوم را افزایش می­دهد.

چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

در زمینه مشاوره بارداری و تنظیم خانواده، امروزه متخصصان زیادی از جمله و زنان و زایمان آموزش­ های لازم را دیدند و تجربه کافی برای ارائه خدمات مطمئن در پیشگیری از بارداری برای هر شخص متناسب با شرایط او را دارند. هر زمان در انتخاب روش­ مناسب برای پیشگیری از بارداری و داشتن یک رابطه ایمن با همسر خود دچار تردید شدید، می­توانید به یک متخصص مراجعه کرده یا با سایت ما مکالمه داشته باشید.