ورزشی

خوشحالم که در یک آوردگاه بین‌المللی تیمی همدل داریم

درودگر: خوشحالم که در یک آوردگاه بین‌المللی تیمی همدل داریم

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در جمع بازیکنان پیش از آغاز بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به صحبت پرداخت.

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه، شب گذشته اعضای تیم فوتبال نساجی به میزبانی مهندس رضا حدادیان مالک باشگاه گرد هم آمده تا برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا متحد و آماده شوند.

صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در جمع اعضای تیم گفت: جا دارد ابتدا از آقای حدادیان مالک باشگاه تشکر کنم که تا امروز نشده چیزی از او بخواهیم که وی ازما دریغ کند. ما بارها با هم صحبت کردیم و به یک نتیجه منطقی رسیده‌ایم.

وی افزود: افتخاری است که در کنار دوست عزیزم ایزد سیف‌الله‌پور حضور دارم، او را از سال‌های دور می‌شناسم، همچنین باعث افتخار است از آقای امیرحسین فتحی مشورت می‌گیریم. مهدی رحمتی نیز به جز مسائل فنی و توان مدیریتی، یک انسان فرهیخته و وارسته است. او در کنار همکارانش امسال کسانی هستند که انگار خدا برای ما انتخاب کرده است. آنها خیلی زحمت می‌کشند و با دل و جان برای اعضای تیم کار می‌کنند. این تیم برای مردم مازندران آبرو و عزت می‌آورد. مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یک آوردگاه است و خوشحالم که این تیم همدلی خوب دارد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تاکید کرد: تا روزی که مقابل الهلال آخرین بازی مرحله گروهی را داریم، در کنار هم هستیم و همه از زحمات آقای حدادیان تشکر می‌کنیم. شما بازیکنان باعث افتخار هستید، قدر خودتان را بدانید تا به امید خدا مردم ایران و مازندران را خوشحال کنیم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.