ورزشی

خوشحالم که در بالاترین سطح جهان مسابقه دادم

ملی‌پوش شنای ایران: خوشحالم که در بالاترین سطح جهان مسابقه دادم

سامیار عبدلی گفت: خوشحالم که در بالاترین سطح جهان مسابقه دادم و عملکرد قابل قبولی داشتم.

سامیار عبدلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری سرگرمی برای همه، درخصوص کیفیت مسابقات جهانی شنا اظهار داشت: مسابقات جهانی همیشه از نظر فنی در سطح بالایی برگزار می‌شود این دوره از مسابقات هم کیفیت بالایی داشت و بهترین شناگران جهان حاضر بودند. میزبانی ژاپن هم مناسب بود، در کل مسابقات خوبی بود امیدوارم در سایر مسابقات پیش رو بتوانم از تجربه این مسابقات جهانی استفاده کنم و نتایج خوبی را رقم بزنم، اما در کل خوشحالم که توانستم در بالاترین سطح دنیا مسابقه بدهم، از عملکرد خودم راضی هستم.

وی در مورد سطح شناگران ایران در مقایسه با رقبای آسیایی اینگونه توضیح داد. ما هنوز حتی به سطح اول آسیا هم نرسیدیم ولی روند رشد خوبی داریم و با برنامه ریزی خوب می‌توانیم در قدم اول با کشور‌های برتر آسیا رقابت کنیم.

شناگر تیم ملی ایران در مورد اهداف خود گفت: هدف من این است که بتوانم حد نصاب‌های جدیدی در ۵۰ متر و ۱۰۰ متر آزاد کسب کنم. امیدوارم بتوانم فینالیست شوم و رتبه خوبی برای کشورم به دست بیاورم.

عبدلی در پایان تاکید کرد: اگر حمایت‌ها اگر بیشتر باشد و شناگران دغدغه مالی نداشته باشند یا این دغدغه‌ها به کمترین حد خودش برسد می‌توانیم پیشرفت خوبی ببینیم. برای پیشرفت شنا به برنامه ریزی بلند مدت نیاز داریم که شناگران مستعد از تمام شهرها شناسایی و حمایت شوند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.