خظ و نشان کشیدن گالانت به رغم تلفات و خسارات سنگین در جنگ غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که ارتش تحت امرش متحمل تلفات و خسارات سنگین در نوار غزه شده و به اذعان خود صهیونیست‌ها جنگ را باخته است، در تکاپو برای دستاوردسازی مدعی از بین بردن شمار زیادی از رزمندگان مقاومت شد.

به گزارش سرگرمی برای همه، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان تهدیدهای توخالی گفت: ما مصمم به مجازات تمام کسانی هستیم که به ما ضربه زدند و سرنوشت این افراد یا زندان خواهد بود یا گور.

طبق گزارش شبکه اسکای نیوز عربی، وی مدعی شد: عملیات ارتش تا بدین لحظه منجر به کشته شدن بیش از ۱۴ هزار نیروی حماس شده است.

وی همچنین ادعا کرد: ۶۰ درصد نیروهای حماس را کشته و یا زخمی کرده‌ایم.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر، عملیات منحصر به‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می‌کنند.

طی این‌مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی‌که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چندگاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

انتهای پیام