جشنی به بلندای عشق به فرزندان این مرز و بوم/ عاشقانی که سوختند و هنر آموختند

جشنی به بلندای عشق به فرزندان این مرز و بوم عاشقانی که سوختند و هنر آموختند

امروز مصادف با ۱۲ اردیبهشت استادان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دانشجویان و مسئولان دانشگاهی مورد تجلیل قرار بگیرند؛ هرچند این تجلیل و تقدیرها ذره‌ای تأکید می‌کنیم حتی ذره‌ای از تلاش‌های این عاشقان به آموزش را جبران نمی‌کند.

خبرگزاری علم و فناوری آنا، برخی از معلمان جلوه‌های ویژه‌ای از انسانیت را به معرض نمایش می‌گذارند و در سلوک خود گمنام و بدون هیج چشم‌داشتی درس عملی ایثار و فداکاری را به دانش‌آموزان می‌آموزند.

مراسم «بزرگداشت مقام استاد و روز معلم» به‌صورت دورهمی خانوادگی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور خانواده استادان برگزار شد.

در این مراسم ضمن بزرگداشت مقام معلم و استاد برنامه‌های اجرای تئاتر، موسیقی، خاطره‌گویی اساتید، شعرخوانی فرزندان، پخش نماهنگ، تقدیر از فرزندان حاضر در مراسم، قرائت بیانیه تشکل استادان مجمع نخبگان اه آزاد اسلامی واحد بروجرد در حمایت از عملیات «وعده صادق» و دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا و صرف شام به‌صورت خانوادگی برگزار شد.

برپایی نمایشگاه کتاب در دانشکده بحرالعلوم دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد

به مناسبت روز معلم و بزرگداشت مقام استاد، نمایشگاه کتاب در دانشکده بحرالعلوم دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برپا شد.

نمایشگاهی توسط انتشارات امتیاز با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب و با ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به دانشجویان عرضه می‌شود و کتب این نمایشگاه در زمینه روانشناسی، تاریخی و مذهبی است که از ساعت ۸ تا ۱۸ در طبقه همکف ساختمان بحرالعلوم دائر است.

فردا پنجشنبه (۱۳ اردیبهشت) پایان این نمایشگاه خواهد بود.

اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد آذرشهر تجلیل شدند

به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم، سرآمدی آموزش و گرامی‌داشت مقام شامخ معلم با اقتباس از استاد شهید آیت‌الله مطهری که پرچمدار منش، اخلاق و الگوی معلمان در جهان معاصر بوده، مراسم تجلیل و تکریم اعضای هیئت علمی در محل سالن شهید سردار سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی آذرشهر برگزار شد.

گزارش روز معلم////////////////////////////

داود ابراهیم‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذرشهر در این جلسه به استادان و اعضای هیئت علمی و همکاران، به مناسبت روز معلم و مقام استاد تبریک گفت و از تلاش‌های اعضای هیئت علمی در راستای تحقق اهداف آموزشی و پژوهشی دانشگاه قدردانی کرد.

گزارش روز معلم////////////////////////////

این مراسم به مناسبت تکریم و تجلیل از مقام معلم و با دعوت هیئت رئیسه دانشگاه از اعضای هیئت علمی برگزار شد. در پایان این مراسم که در محیطی کاملأ صمیمی برگزار شد از اعضای هیئت علمی دانشگاه تجلیل شد.

گزارش روز معلم////////////////////////////

ابراهیم‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذرشهر به همراه اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با حضور در کلاس‌های درس مدارس پسرانه دبیرستان خورازمی، دبیرستان شهید رجایی و مدارس دخترانه دبیرستان میثاق و کوثر شهرستان آذرشهر ضمن قدردانی از تلاش‌های معلمان این مجموعه با اهدا لوح تقدیر و هدایا تقدیر کرد.

تقدیر از تعامل دانشگاه آزاد لارستان با سپاه پاسداران و نیروی انتظامی

به مناسبت روز استاد و گرامیداشت هفته معلم، فرماندهان انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان لارستان به صورت جداگانه با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با مهدی زارع رئیس این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.

گزارش روز معلم////////////////////////////

عیسی افسری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لارستان در این مراسم با اشاره به اهمیت تعامل همه‌جانبه دانشگاه با این ارگان مهم انقلابی از تلاش‌های رئیس و مجموعه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان تقدیر کرده و حضور خود در این جلسه را در راستای تکریم مقام استاد و همچنین بزرگداشت روز عقیدتی سیاسی که رئیس این دانشگاه یکی از مربیان عقیدتی سیاسی آن است برشمرد و خواستار تعامل و ارتباط بیش از پیش دوجانبه شد.

گزارش روز معلم////////////////////////////

محمد یوسفی فرمانده انتظامی شهرستان لارستان هم ضمن قدردانی از فعالیت‌های فرهنگی و ارزشی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، تعامل حداکثری استادان این دانشگاه با نیروی انتظامی در برگزاری مناسبت‌های مختلف و کارگاه‌های آموزشی و مقوله جهاد تبیین را بسیار منحصر به فرد عنوان کرد و خواستار تداوم این فعالیت‌ها و همکاری‌های دوجانبه شد.

در این دیدار‌ها با اهدای لوح از تلاش‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی لارستان تقدیر شد.

رسالت خطیر معلمان و استادان دغدغه همیشگی آنان فراهم کردن بستر رشد است

همزمان با ۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم، مراسم گرامیداشت این روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت برگزار شد.

گزارش روز معلم////////////////////////////

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم، این روز را به همه اساتید و معلمانی که در راستای علم و پژوهش در تلاش هستند، تبریک گفت.

سیروس فارسی افزود: ۱۲ اردیبهشت و روز معلم مناسبت ارزشمندی برای یادآوری مسئولیت خطیر اساتید و معلمان در امر تعلیم و تربیت است و این مهم، نشانگر نقش ویژه معلم به عنوان تربیت کننده نیروی انسانی کشور به عنوان زیر بنای توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور است.

گزارش روز معلم////////////////////////////

وی تبیین کرد: رسالت خطیر معلمان و اساتید و دغدغه همیشگی آنان فراهم کردن بستر رشد، تحول انسان‌ها و ترویج کرامت و ارزش انسانی است، چراکه هیچ جامعه‌ای بدون داشتن نسلی دانا نمی‌تواند توانا شود و به اهداف والای خود برسد.

گزارش روز معلم////////////////////////////

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت همچنین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای واحد در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ساماندهی منابع مالی و انسانی، گفت: امیدوارم بتوانیم وظیفه سنگین خود را به نحوی که در شأن نام و جایگاه معلم است، انجام دهیم و با تعلیم و تربیت دانشجویانی که امانتهای الهی در دست ما هستند، کشور و جامعه را به سوی تعالی و پیشرفت روزافزون سوق دهیم. 

گزارش روز معلم////////////////////////////

در ادامه این مراسم مسعود رودکی معاون آموزشی و معصومه عمادی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت نیز ضمن تبریک روز استاد، سخنانی را ایراد کردند و به سوالاتی که از سوی استادان مطرح شد پاسخ دادند. 

در پایان این مراسم از تعدادی از استادان بازنشسته و استادانی که ارتقای مرتبه علمی داشته‌اند با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.