حوادث

تاکید بر برخورد جدی، بدون اغماض و قانونی با اراذل واوباش

سرگرمی برای همه/مازندران جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی در ساری، بر برخورد جدی، بدون اغماض و قانونی با اراذل و اوباش که امنیت شهروندان را سلب می کنند تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ پاسدار “قاسم رضایی” در جلسه کمیسیون عملیات فراجا در ستاد فرماندهی انتظامی استان مازندران، گفت: استان مازندران، استانی ولایتمدار، مهماندوست، ایثارگر و وفادار به آرمان های انقلاب است.

وی تصریح کرد: استان مازندران به واسطه دارا بودن منابع طبیعی و خدادای اعم از کوه دریا و جنگل همواره میزبان خیل عظیمی از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور اظهار کرد: به جهت توریستی بودن استان مازندران و حضور بی‌شمار مسافران در ایام سال، میزان جرایم و اتفاقات از لحاظ آماری فراتر از یک استان است.

وی افزود: با توجه به اقدامات موثر فرماندهی انتظامی استان مازندران درحوزه های مختلف ماموریتی که موجبات رضایت مندی مسئولان استانی را بهمراه داشته، نشان دهنده تلاش های همه جانبه  فرماندهان و کارکنان انتظامی است و این امر مرهون همراهی خانواده بزرگ کارکنان است.

سردار رضایی، استان مازندران را استانی زنده در همه زمینه ها و فعال در تمام شئون فرهنگی و اجتماعی در جامعه دانست و افزود: در بازدیدی میدانی که امروز از سواحل دریا به عمل آمده مردم از عملکرد پلیس رضایت داشته اند.

جانشین فرماندهی انتظامی کل کشور بر مقابله جدی، هدفمند و با تعصب در حوزه های سرقت، اراذل و اوباش، کاهش تصادفات و پیشگیری از وقوع جرم، ارتقاء امنیت اخلاقی تاکید کرد.

سردار رضایی با بیان اینکه در مقابله با هنجارشکنان با اقتدار وارد شوید و فضا را برای آنان نا امن کنید، گفت: اقتدار شما موجبات امنیت، آرامش، آسایش مردم را فراهم خواهد کرد.

وی افزود: دشمنان کماکان با جنگ ترکیبی و استفاده از  ورشکسته های سیاسی به  دنبال اهداف شوم خود هستند که این توطئه ها با هوشیاری ، درایت و مشارکت مردم ان شاالله به سرانجام  نخواهد رسید .

جانشین فرماندهی انتظامی کل کشور در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در موضوع عفاف و حجاب گفت: متاسفانه دشمن برای ترویج بی بند باری و انحطاط اخلاقی در جامعه اسلامی برنامه  دارد و با هدف قرار دادن خانواده بدنبال گرفتن غیرت مردان است.

رضایی با بیان اینکه هدف از قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر و حفظ ارزشهای اخلاقی در جامعه بوده و انقلاب ما هم برگرفته از قیام عاشورا است، اظهار کرد: حجاب یک واجب شرعی است که بر اساس آموزه های دینی و آئینی بر ما واجب است و همچنین یک حرام سیاسی است، یعنی بر اساس دستور قانونی که نشات گرفته از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، باید بر اساس قانونی اقدام کنیم.

 سردار رضایی با اشاره به اینکه حجاب در ادیان مختلف بوده و در دین اسلام نیز به عنوان یک واجب دینی تداوم دارد، گفت: پلیس هرگز اسیر جوسازی های خارجی و بعضا داخلی نخواهد شد و برابر قانون با هنجارشکنان جامعه برخورد خواهد کرد.

وی در پایان با اشاره به اجرای موفق و خوب طرح امنیت اجتماعی محله محور در استان مازندران ، تاکید کرد: باید با تعامل و ارتباط با محله های هدف، این طرح وسیع را به صورت ایجابی اجرا کنید.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور بر برخورد جدی، بدون اغماض و قانونی با اراذل و اوباش که امنیت شهروندان را سلب می کنند تاکید کرد و افزود: اقتدار یعنی خود را ندیدن و به داد فریاد خواه رسیدن است.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.