ورزشی

بزرگترین کاروان تاریخ بدنسازی ایران راهی لبنان می‌شود

سرگرمی برای همه/کرمانشاه به گفته مربی تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام کشورمان، بزرگترین کاروان تاریخ بدنسازی ایران متشکل از ۸۰ ورزشکار و مربی، عازم مسابقات آسیایی لبنان خواهد شد.

مهدی حاتمی در گفت و گو با سرگرمی برای همه، بااشاره به در پیش بودن پنجاه و ششمین دوره مسابقات پرورش اندام ۲۰۲۳ قهرمانی آسیا، اظهار کرد:  این مسابقات طی روزهای سوم تا پنجم شهریور به میزبانی لبنان برگزار می شود.

وی افزود: تیم ملی کشورمان برای حضور در این رقابتها تاکنون دو مرحله اردوی آماده سازی پشت سرگذاشته و سومین مرحله اردو متصل به اعزام هم از امروز(۲۹ مرداد) آغاز خواهد شد.

مربی تیم ملی پرورش اندام کشورمان ادامه داد: تیم ملی ایران روز سه شنبه(۳۱ مرداد) این هفته به فاصله چند روز مانده به شروع مسابقات با کاروانی ۸۰ نفره متشکل از ورزشکاران و کادر فنی راهی بیروت پایتخت لبنان می شود.

وی یادآورشد: این بزرگترین کاروان تاریخ بدنسازی کشورمان است که تاکنون به مسابقات آسیایی اعزام شده است.

حاتمی اظهار کرد: تیم ملی کشورمان در دوره قبل این مسابقات توانسته بود مقام قهرمانی را از آن خود کند و امیدواریم در این دوره با ترکیب کاملی که راهی مسابقات شده، بتوانیم با اختلاف امتیاز بیشتری قهرمان شویم.

حاتمی که ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه را نیز برعهده دارد، از حضور پنج  ورزشکار کرمانشاهی نیز در ترکیب نهایی تیم ملی برای اعزام به این مسابقات خبر داد و گفت: علی منتظری و ایوب بسامی در رشته فیزیک، آرمین اسلام کیا و فرشاد پزشک در رشته بادی کلاسیک و رسول همتی در رشته بادی بیلیدینگ از کرمانشاه به این مسابقات اعزام می شوند.

حاتمی تاکید کرد: صادق رشیدی و علی سنجربیگی نیز دو داور کرمانشاهی هستند که در این مسابقات قضاوت خواهند داشت.

وی عنوان کرد: تاکنون حضور این تعداد کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی آسیا بی سابقه بوده است.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.