ورزشی

بررسی تخلف بودجه‌ای سپاهان در کمیته انضباطی

بعد از نامه سازمان بازرسی کل کشور درباره بررسی عملکرد باشگاه سپاهان در خصوص سقف بودجه، پرونده این باشگاه قرار است در کمیته انضباطی بررسی شود.

به گزارش سرگرمی برای همه، بعد از نامه سازمان بازرسی کل کشور درباره باشگاه سپاهان مربوط به قانون سقف بودجه، حالا قرار است کمیته انضباطی این پرونده را بررسی و رای صادر کند.

بر اساس اطلاعاتی که یک مقام آگاه در فدراسیون فوتبال در اختیار سرگرمی برای همه قرار داده است، باشگاه سپاهان در مورد قرارداد دو بازیکن دچار تخلفاتی شده و از این نظر باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشد.

پیش از این سرگرمی برای همه در خبری اعلام کرده بود که سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال نسبت به قرارداد سپاهان با این دو بازیکن متذکر شده و خواستار پاسخگویی این فدراسیون شده بود که منصور قنبرزاده، نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال روز گذشته این موضوع را تایید و عنوان کرد که این پرونده شاید در کمیته انضباطی بررسی شود.

بیشتر بخوانید

پیش از این در تاریخ ۲۱ خرداد، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران، نامه کمیته انضباطی فدراسیون را جهت ابلاغ به باشگاه‌ها اعلام کرد.

مطابق این نامه، کمیته انضباطی رعایت مفاد سه دستور العمل ابلاغی به باشگاه‌ها «دستورالعمل ناظر بر قراردادهای ورزشکاران با  باشگاه‌ها»، «سقف بودجه جهت باشگاه‌های لیگ برتر بزرگسالان» و « سقف بودجه لیگ دسته اول» را برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی الزامی دانسته و عدم پایبندی و استنکاف از اجرای مفاد این دستورالعمل‌ها و اقدام برخلاف آنها را تخلف محسوب و قابل رسیدگی و اتخاذ تصمیم در کمیته انضباطی اعلام کرده بود.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.