بین الملل

برادر اهانت کننده به قران: او برادر من نیست

«میکائیل مومیکا» با انتشار پیام تصویری با معرفی خود به عنوان اینکه برادر سلوان مومیکا است، اظهار داشت: می خواهم بگویم من برادر سلوان مومیکا هستم، میکائیل، من از همه مسلمانان و مردم اهل خودمان (عراق) عذرخواهی می کنم.

وی افزود: من از سلوان برائت می جویم، او از ما نیست. من حاضر شدم تا از دولت و پرچم عراق عذرخواهی کنم.

میکائیل مومیکا ادامه داد: ما از همه عذرخواهی می کنیم و از سلوان برائت می جوئیم. سلمان برادر من نیست و من او را نمی بخشم. من هرگز نمی خواهم او را ببینم.

«سلون مومیکا» در ماه گذشته در حرکتی موهن و اسلام ستیزانه، چند بار اقدام به پاره کردن کتاب آسمانی و پرچم عراق در مقابل سفارت عراق در استکهلم کرد.

در این پیوند وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه‌ای مستنداتی از وابستگی فرد هتاک به قرآن کریم در سوئد به رژیم صهیونیستی را منتشر کرد و نوشت: پروژه‌ مومیکا مأموریت ابلاغی صهیونیسم با هدف انحراف افکار عمومی مسلمانان از جنایت بزرگ صهیونیست ها علیه ساحلِ غربی و جنینِ مظلوم و نیز اوضاع بحران‌ زده در داخل سرزمین های اشغالی بوده است.

طبق مستندات موجود، این عنصر خبیث در سال ۲۰۱۴ اقدام به تأسیس حزبی با عنوان «اتحادیه‌ی دمکراتیک سریانی» در عراق کرده و ادعا می‌کند که او نماینده‌ اصلی و صدای مسیحیان شمال غرب عراق است! لکن اهداف ضدملّی و تحرکات مشکوک وی، روز بروز استمرار فعالیت های حزبش را با سوالات بیشتری مواجه کرده، باعث افزایش حساسیت و مظنونیت در جامعه‌ی عراق به وی می‌گردد. تا آنجا که عرصه را برای ادامه‌ فعالیت خود در آن کشور تنگ می‌بیند.

اطلاعات به دست آمده از صهیونیست‌ها حاکی است که «سلوان مومیکا» از چند کشور اروپایی درخواست اقامت می‌کند که پاسخی دریافت نمی‌کند. لذا تلاش گسترده‌ای برای تماس با رژیم اشغالگر قدس را آغاز می‌کند. وی برای اثبات وفاداری و کارآیی خود برای دستگاه جاسوسی صهیونیسم، کارنامه‌ای از خویش ارائه می‌کند. در این کارنامه، خود را از مهمترین معارضین دولت عراق معرفی می‌نماید. همچنین ادعا می‌کند توسط جریان مقاومت اسلامی عراق به اتهام همکاری با رژیم اشغالگر قدس و تلاش برای تشکیل حکومت مستقل مسیحیان آرامی در استان نینوا، مدتی در بازداشت بوده است.

دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۹ میلادی او را به طور رسمی به خدمت می‌گیرد و رابطی اطلاعاتی برایش تعیین می‌کند. مأموریت جاسوسی از مقرها و رهبران گروه‌های مقاومت عراق به‌ ویژه در استان نینوا از جمله مأموریت‌های محوله به وی بوده است.

مومیکا پس از خدمات فراوانش به دستگاه جاسوسی صهیونیست ها، درخواست انتقال به یک کشور اروپایی را ارائه می‌دهد. عوامل رژیم اشغالگر نیز با این ارزیابی که «مومیکا در قبال امکان اقامت در اروپا، به هر مأموریتی تن می‌دهد»، اقامت و سپس تابعیت پادشاهی سوئد، یعنی حیاط خلوت سرویس جاسوسی رژیم غاصب صهیونیستی را به این عنصر پلید خیانت‌پیشه اعطاء می‌کنند.

در اطلاعیه‌ وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اشاره شد که همزمانی پروژه‌ جنایتکارانه‌ هتک کلام الله مجید توسط سلوان مومیکا در سوئد با جنایت بزرگ صهیونیستها علیه ساحلِ غربی و جنینِ مظلوم و نیز اوضاع بحران‌ زده در داخل سرزمینهای اشغالی، نشان می‌دهد که پروژه‌ی مومیکا مأموریت ابلاغی صهیونیزم با هدف انحراف افکار عمومی مسلمانان از آن جنایت وحشیانه بوده است. اما سوی دیگر آن اتفاق شوم، سوابق سوء و متعددِ اسلام ستیزانه‌ پادشاهی سوئد است که عملاً خود را در برابر اعتقادات مقدس و احساسات پاک بیش از دو میلیارد مسلمان جهان قرار داده است.

قطعاً خشم مقدس صدها میلیون مسلمان معتقد دنیا، آثاری به مراتب زیان بارتر از پاداش خون‌آلود صهیونیسم جهانی برای پادشاهی سوئد به‌جا خواهد گذاشت. همچنین مصداقی دیگر از خوی اسلام ستیز رژیم کودک کش اشغالگر قدس شریف، به عنوان مسوول اصلی حوادث شوم تعرض به قرآن مجید و در برابر ادعاهای ریاکارانه‌ی عادی سازی روابط با تعدادی از کشورهای اسلامی رقم خورد.

دستگاه قضایی عراق از پلیس بین المللی «اینترپل» خواسته است که «سلوان مومیکا» فردی که در سوئد نسخه‌ای از قرآن را آتش زده است، تحت پیگرد قانونی و او را به بغداد تحویل دهد.

310310

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.