بدنبال میزبانی فوتسال جام باشگاه‌های آسیا هستیم

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه از اصفهان، محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند با تسلیت شهادت رئیس جمهور و همران ایشان، اظهارکرد: طبق سیاست‌های هیئت مدیره بودجه خوبی فوتسال در نظر گرفته شد و تیم را رعایت قهرمانی بسته ایم. این چهاردهمین سال تیمداری ما در فوتسال است که همواره بر روی سکو بوده ایم و با ورود به رشته والیبال و هندبال نیز عملکرد خوبی داشته ایم. در دومین سال تیمداری در هندبال به مقام سوم رسیدیم که احتمال دارد بتوانیم کسب سهمیه آسیا داشته باشیم. در رشته والیبال نیز توانستیم دوباره به پلی آف حضور داشته باشیم. برنامه ما برای تمام تیم ها با هدف حمایت خواهد بود.

وی افزود: باشگاه گیتی پسند از هیئت مدیره تا دیگر ارکان همه به دنبال ارتقا سطح کمی و کیفی تیم ها هستند و هر کسی در جایگاه خود به دنبال اجرای برنامه ها است، مسابقات و تیم ها در مقطعی تعطیل هستند اما ارکان باشگاه تعطیل نیست و پیگیر امورات تیم ها هستند.

 

میزبانی جام باشگاه‌های آسیا 

 

قائم مقام باشگاه گیتی پسند با بیان اینکه از سال ۹۸ به بعد جام باشگاه‌های آسیا به دلیل کرونا برگزار نشد و بعد نیز دامه دار شد، اضافه کرد: سال گذشته اصفهان میزبان مسابقات جام باشگاه های آسیا در رشته هندبال بود، اما فوتسال برگزار نشد. در تمام دنیا تمام لیگ ها در سطح اروپا و آسیا برگزار شد. در شب فینال جام ملت‌ها آسیا صحبت هایی انجام دادیم که برخی گلایه کردند، کاری به فینال نداشتیم، قرار بود در حاشیه مسابقات برگزاری این مسابقات در خصوص فوتسال مصوباتی صورت گیرد که بعد فهمیدیم که در دستور جلسه AFC صحبتی از فوتسال نشده است و صحبت های من به این دلیل بود.

وی ادامه داد: از عراق و قطر تماس‌هایی داشتیم به واسطه حضور آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در هیئت رئیسه آسیا ما نیز از این طریق فشارهایی داشته باشیم. با کاری که ما انجام دادیم و مصاحبه هایی که از سوی آقای جنتی مبنی براینکه در صورت عدم برگزاری مسابقات در لیگ شرکت نخواهيم داشت و ادامه آن و همچنین مصاحبه بنده، آقای تاج تماس گرفتند و همان شب اعلام شد مسابقات جام باشگاه‌های آسیا برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این راستا با صحبت‌های انجام شده و هماهنگی استاندار و مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان استان برای میزبانی جام باشگاه، درخواست خود را به فدراسیون ارسال کرده و به وزیر ورزش اعلام کردیم که استان اصفهان و باشگاه گیتی پسند آمادگی میزبانی این مسابقات را دارد و از اینجا به بعد آقای تاج به عنوان رئیس کمیته فوتسال آسیا باید مصوبات لازم را بگیرد و همه چیز بر عهده کنفدراسیون است.

عراقی زاده خاطر نشان کرد: بعد از این که موافقت نهایی از صورت فدراسیون و کنفدراسیون آسیا صورت گیرد باید اقدامات لازم بلافاصله آغاز شود.

 

مخابرات یا ۲۵ آبان، AFC باید تایید کند

 

وی در خصوص محل برگزاری مسابقات گفت: خوشبختانه برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های هندبال آسیا دوباره ظرفیت های بین المللی ورزش اصفهان را نشان داد، اینکه در کدام سالن مسابقات برگزار شود بستگی به تایید AFC دارد، قطعا سالن پیروزی نیست و باید ببینیم مخابرات یا ۲۵ آبان کدامیک تایید می شود.

 

عراقی زاده در ارتباط با ورود باشگاه گیتی پسند به فوتسال بانوان و اینکه الزامی از سوی AFC برای صدور مجوز حرفه ای است یا خیر، تاکید کرد: در این زمینه الزامی نیست و تنها ذکر شده داشتن تیم اصلی و تیم جوانان است که ما در تمامی رده ها تیمداری می کنیم، باشگاه‌های زیادی از جمله نامی نو، پادما و … در اصفهان فعال هستند، ما به فوتسال بانوان ورود نمی کنیم و امیدوارم سایر باشگاه از این فرصت برای تیمداری و حمایت از فوتسال بانوان اقدام کنند.

انتهای پیام