علمی و پزشکی

این حیوانات به سندروم داون مبتلا هستند/ عکس

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه، کاناکو در اسارت و در پناهگاه کوماموتو به دنیا آورده شد و چند ویژگی عجیب را در خود پرورش داد که او را از شامپانزه های مختلف متمایز می‌کند. او در هفت سالگی دچار اختلال بینایی شد. علاوه بر این، او همچنین دندان های عجیبی دارد. آزمایش‌های در حال انجام بعداً نشان داد که کاناکو دارای سومین تکرار کروموزوم 22 است که تریزومی 22 نیز نامیده می‌شود. این ویژگی ها همگی منعکس کننده اختلال داون در افراد هستند.

این حیوانات به سندروم داون مبتلا هستند/ عکس

بیماران مبتلا به اختلال داون برخی از بدشکلی‌های جمجمه-صورت را از خود بروز می‌دهند، به عنوان مثال، به طور کلی کاهش اندازه جمجمه، سطح سر، چین های اپی کانتال و دهان باز از ویژگی‌های این سندروم است. همچنین، شاید ذهن آسیب‌دیده‌ترین عضو در وضعیت داون باشد و می‌تواند دامنه‌ای از ناتوانی‌های ذهنی، مانند کمبود یادگیری و حافظه را ایجاد کند.

بیشتر بخوانید:

سرمایه گذاری عجیب و غریب کعبه آمال صیانت گراها برای فیلترینگ در توسعه اینترنت با کیفیت ۵G !

لاکچری بازی به سبک چینی/ دنزا آماده رقابت با بیوک/ عکس

از آنجایی که ببرهای سفید مانند کنی بسیار غیرمعمول هستند و در عین حال به دلیل خز منحصر به فردشان بسیار مورد توجه هستند، بیشتر آنها که امروزه زنده هستند نتیجه پروژه های پرورش اجباری است. این ببر سفید غیرمعمول، از طریق آمیختگی توسط یک دلال موجودات، تکثیر شد. این موجود، کنی، چهره‌ای پیچ‌خورده داشت.

بازتولید کننده تضمین کرد که چهره کنی به دلیل اینکه صورت خود را در هنگام تولد به جایی کوبانده‌است، به این شکل درآمده، با این حال، نوزاد “بیش از حد جذاب” بود. ببرهای سفید بسیار نادر هستند. به هر حال، آن‌ها تا حدی دوست‌داشتنی هستند که باغ‌وحش‌ها و فروشندگان خز هم باید آنها را برای شهرتشان نجات دهند. این به طرز غم انگیزی منجر به پروژه های پرورش اجباری می شود که برای ادامه تولید ببرهایی با خز سفید به همخونی وابسته است.

این حیوانات به سندروم داون مبتلا هستند/ عکس

منبع: animalsaroundtheglobe

227227

تیم خبری علمی پزشکی

برای من، نوشتن 60 توضیح پروفایل یعنی برقراری ارتباط با 60 جامعه متفاوت است. من به هر یک از شما متعهدم تا بهترین محتواهای پزشکی را ارائه دهم و همراه شما در مسیر بهبود سلامتی قرار بگیرم.