فرهنگ و هنر

افزایش ۲۰ درصدی سفرها به مشهد/ پیش‌بینی ترافیک پرحجم در محورهای تفرجگاهی

سرگرمی برای همه/خراسان رضوی رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی از افزایش سفرها به استان و احتمال وقوع ترافیک‌های سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای تفرجگاهی اطراف مشهد خبر داد.

سرهنگ حسین میش‌مست در گفت‌وگو با سرگرمی برای همه در خصوص وضعیت محورهای خراسان رضوی پس از تعطیلی روزهای پایانی هفته جاری اظهار کرد: در پی تعطیلی ادارات از عصر روز سه شنبه ۱۰ مرداد حجم سفر و تردد در محورهای استان به خصوص محورهای شمالی خراسان رضوی افزایشی شد و شاهد ترافیک سنگین و نیمه‌سنگینی در این محورها بودیم.

وی افزود: مطابق گزارشات رسیده پلاک‌های غیربومی خراسان رضوی نیز سفرشان را از امروز به مشهد آغاز کرده‌اند. چند روز تعطیلی در پیش داریم و مردم سعی دارند تعطیلات خود را در سفر بگذرانند.

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی بیان کرد: ما مخالف سفر مردم نیستیم و تنها روی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید داریم تا اتفاق ناگواری برای هموطنانمان رخ ندهد و سلامت از سفر خود بازگردند.

میش‌مست تصریح کرد: نیروهای پلیس‌راه نیز با آمادگی کامل در محورهای استان در تلاشند تا به زائران و مجاوران امام رضا(ع) خدمات ارائه دهند.

وی در خصوص پیش‌بینی وضعیت ترافیکی محورهای تفرجگاهی خراسان رضوی در تعطیلات پایان هفته گفت: از عصر روز گذشته، همشهریان مشهدی سفرهای خود را به مناطق تفرجگاهی در محورهای کلات، درگز و شهرستان‌ نیشابور آغاز کرده‌اند که  ترافیک سنگین و نیمه‌سنگینی برای محورهای تفرجگاهی استان پیش‌بینی می‌شود.

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد سفرها به مشهد نسبت به روزهای گذشته افزایش داشته است.

انتهای پیام

تیم تحریریه علوم هنری

با قلمم، صداها و حس‌های هنر و فرهنگ را به شکلی جادویی ترسیم می‌کنم.