افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان

به گزارش خبرگزاری سرگرمی برای همه استان سمنان ، با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چندین طرح عمرانی در استان سمنان افتتاح و کلنگ زنی شد.

سرلشکر سلامی همچنین از روند ساخت مجتمع مسکونی فجر استان سمنان بازدید و با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در اجرای این پروژه بزرگ بر تسریع در روند تخصیص بودجه و امکانات مورد نیاز به منظور حل مشکلات و تکمیل این پروژه تاکید کرد.

در ادامه سرلشکر سلامی در آیین افتتاح مرکز فوق تخصصی جراحی های محدود خاتم الانبیا(ص) سمنان با بیان اینکه استان سمنان از استان های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص می باشد گفت: جمهوری اسلامی نشان داد هر کجا با مانع و تحریم روبرو شد همان زمان موفقیت هایی بدست آورده است و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی پایان با شکل های مختف و کشورهای مختلف دنیا است.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تصور دشمن در تحریم کشور ایران فلج کردن و تسلیم آن بوده است اظهار داشت: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز به دنیا در عرصه های مختلف به نمایش درآمده است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اینکه جمهوری اسلامی بدون واهمه و با علم به دشمنی همه جانبه و تبعات آن، به قلب استکبار حمله می کند نشان از قدرت ایمان، مقاومت، اراده و پیشرفت این مردم است.

وی با بیان اینکه اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام بدست آمده است افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها با مردم بودن است.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان

سرلشکر سلامی با تبریک افتتاح این مرکز درمانی مجهز به مردم استان سمنان افزود: همه ما نیروها و مسئولین‌ خادم مردم بوده و از همه توان و ظرفیت همچون گذشته برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: دشمنان در دنیای امروز ذخایر خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی آماده می کنند اما با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتوانه اراده مردمی بصیر و همیشه مقاوم و پشرفت بیش از پیش ، قوی تر خواهد شد.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از قسمت های مختلف تیپ ۱۲ قائم(عج) بازدید کرد و در آیین کلنگ زنی ساخت بیمارستان ۱۲۸ تخت خوابی قائم آل محمد (عج) که با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع و شامل بخش های قلب، زنان، اورژانس تخصصی و تروما، MRI و سی تی اسکن ساخته خواهد شد، حضور یافت.

سردار شوقانی فرمانده سپاه استان سمنان نیز در این مراسم با بیان اینکه این مرکز در مدت ۷ سال ساخته و آماده بهره برداری شده است گفت: مرکز فوق تخصصی جراحی های خاتم الانبیا(ص) در ۴۵۱۰ متر مربع و ۴ طبقه با ۴ اتاق عمل مجهز ساخته شده است.

وی افزود: این مرکز دارای ۵ بخش اصلی اورولوژی، گوش و حلق و بینی، چشم، زنان و جراحی های عمومی می باشد.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان نیز در ادامه با بیان اینکه استان سمنان یکی از استان های نمونه در بسیاری از شاخص ها به تایید آمار و مسئولین ملی می باشد گفت: اصلی ترین مشکلات این استان اجرای پروژه بزرگ محور حرم تا حرم، مشکل آب و مشکل جمعیت بوده که با جدیت در حال پیگیری می باشد.

وی با بیان اینکه هر جا سپاه بود موفقیت هم حاصل شده است افزود: وضعیت سرانه تخت های بیمارستانی به تناسب جمعیت استان خوب بوده اما به دلیل اینکه ۳۹ درصد مراجعات به مراکز درمانی استان توسط مسافران و در مسیر راه مواصلاتی به مشهد مقدس می باشد لذا ساخت یک بیمارستان در مرکز استان خدمت بزرگی به مردم خواهد بود.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان

در این سفر یک روزه فرمانده سپاه استان، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار سمنان و جمعی از اعضای شورای تامین و جمعی از فرماندهان نظامی استان سرلشکر سلامی را همراهی کردند و دیدار با خانواده معظم شهدا از جمله برنامه های شاخص فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنانافتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی استان سمنان