استان ها

از صنعت چاپ و بسته بندی در استان قزوین حمایت می کنیم

 از صنعت چاپ و بسته بندی در استان قزوین حمایت می کنیم

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: در راستای حمایت از صنعت چاپ و بسته بندی ضمن اختصاص زمین برای استقرار در شهرک های صنعتی در تامین مواد اولیه و تسهیلات بانکی نیز اقدام می کنیم.

به گزارش خبرنگار اقنتصادی سرگرمی برای همه از قزوین، ششمین نمایشگاه «توانمندی های صنایع کوچک» با رویکرد چاپ و بسته بندی در قالب اولین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی، تبلیغات و برند سازی با حضور علی رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین، بارگاهی مدیر کل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری، صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، خورگامی مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی و جمعی از مدیران اقتصادی استان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین افتتاح شد.

علی رحمانی در این مراسم اظهارداشت: این نمایشگاه یکی از مهمترین نیازهای صنعت استان و کشور در صنعت بسته بندی را در معرض دیدفعالان این صنعت قرار داده و برای ما اهمیت زیادی دارد.

photo_2023-08-22_20-45-42

وی بیان کرد: صنعت چاپ و بسته بندی بعنوان یک نیاز در بازاریابی بسیاری از محصولات مورد توجه است و امروز در این عرصه به دستاوردهای خوبی رسیده ایم.

رحمانی تصریح کرد: اگر در گذشته بسیاری از مواد اولیه در این صنعت وارد می شد امروز خوشه کامل بسته بندی در استان ایجادشده وبسیاری از نیازها در داخل تامین می شود.

معاون اقتصادی استانداری قزوین یادآورشد: بعد از چند سال در استان یکی از زنجیره های تولید شکل گرفته و ایجاد شده و ارتباط خوبی بین شرکت های بسته بندی برقرار شده و شاهد انعقاد قراردادهایی هستیم که بیانگر معرفی خوب محصولات و استقبال از کیفیت آنهاست.

وی اضافه کرد: برای برند سازی هم غرفه هایی دایر شده و باید شرکت ها به همدیگر معرفی و شناخته شوند تا ارتباط بیشتری بین مصرف کننده و صنعتگر ایجاد شود.

077

رحمانی تصریح کرد: از صنایع بسته بندی وچاپ باید حمایت شود و شرکت شهرک های صنعتی برای استقرار در شهرک ها و تامین زیرساخت و تامین زمین برای بازاریابی از سرمایه گذاران این بخش حمایت می کند.

وی گفت: در صنعت بسته بندی و چاپ خیلی از حلقه ای مغفقوده ایجاد شد و اگر در گذشته مواد را وارد می کردیم امروز خودمان تولید می کنیم و در اختیار تولیدکننده است.

رحمانی افزود: اقتصاد استان تولید محور است و هرجا لازم باشد ما هم کمک می کنیم تا در نمایشگاههای داخلی و خارجی شرکت کنند و جایگاه خود را بالا ببرند.

این نمایشگاه تا سوم شهریور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین برپاست و علاقمندان می توانند از ساعت 16 تا 22 از آن دیدن کنند 

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف