آغاز اکران «روایت ناتمام سیما» با سینما هدیش

فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» علیرضا صمدی در پردیس سینمایی هدیش رونمایی شد.

به گزارش سرگرمی برای همه، در این نمایش ویژه که برای عوامل فیلم و اصحاب رسانه برنامه‌ریزی شده بود، صمدی ابراز امیدواری کرد که این فیلم با سوژه ملتهب اجتماعی آن بتواند به ویژه توسط جوان‌ها دیده شود و از آن‌ها بازخورد بگیرد.

این فیلم در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در آن زمان با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد. از یک طرف، نمایش قصه‌ای حول محور Metoo و زندگی‌ از هم‌گسیخته خانوادگی توسط عده‌ای از منتقدان از بیخ و بن با واکنش منفی مواجه شد و از سوی دیگر، بخش دیگری از منتقدان نمایش اینگونه فیلم‌ها را برای خانواده‌ها لازم می‌دانستند. در این فیلم بخصوص نیز نقدهای درباره «روایت ناتمام سیما» از جمله درباره انتخاب بازیگرها، کارگردانی، موسیقی و… آن منتشر شد.

در اکران خصوصی سومین فیلم علیرضا صمدی، چهره‌هایی مانند غزل شاکری، محمدرضا دلپاک، حمیدرضا قربانی، حسین ماهینی (عضو سابق تیم ملی فوتبال)، عادل غلامی (عضو سابق تیم ملی والیبال)، الهام اخوان، محمد حمزه‌ای، محمد حیدری، محمدامین کریم‌پور، دانیال نوروش، مهسا باوفا، سیامک ادیب، هلیا امامی، زهرا بهروزمنش، مه‌لقا می‌نوش، حسین پورکریمی، امین میری و… حضور داشتند.

طبق اعلام شورای صنفی نمایش، فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» از چهارشنبه 13 تیرماه در سینماها اکران می‌شود.

حامد کمیلی، آزاده صمدی، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت، محمد حیدری، مهسا باوفا، دانیال نوروش و غزل شاکری بازیگران این فیلم هستند که محصول مشترکی از بنیاد سینمایی فارابی و بخش خصوصی محسوب می‌شود که پخش آن را موسسه شهر فرنگ برعهده دارد.

عکس‌ها از محمدرضا عبدلی.

آغاز اکران «روایت ناتمام سیما» با سینما هدیش
عادل غلامی و حسین ماهینی در اکران روایت ناتمام سیما

انتهای پیام